letsfreenow kullanıcısının son içeriği

1. letsfreenow

İstifaaaaaaa, Bekle Beni Dünyaaaa!!!!

AFRİKA EN’LERİM (Tek başıma yaptığım dört aylık yolculuktan sonra) 1) En renkli ülke: Mozambik 2) En kötü yol ve toplu taşıma araçları: Mozambik 3) En hızlı bisiklet sürücüleri: Ruanda 4) En temiz ülke: Ruanda 5) En pahalı ülke: Angola. 6) En pahalı ikinci ülke: Zimbabwe 7) En pahalı şehir...
  2. letsfreenow

Dünya Turuma Afrika'dan Başlıyorum

AFRİKA EN’LERİM (Tek başıma yaptığım dört aylık yolculuktan sonra) 1) En renkli ülke: Mozambik 2) En kötü yol ve toplu taşıma araçları: Mozambik 3) En hızlı bisiklet sürücüleri: Ruanda 4) En temiz ülke: Ruanda 5) En pahalı ülke: Angola. 6) En pahalı ikinci ülke: Zimbabwe 7) En pahalı şehir...
  3. letsfreenow

Darısı bütün mızmızların başına diyeceğim ama onlar kendilerinin farkında değiller ki! O nedenle değişmeleri de mümkün değil! Teşekkür ederim:)
  4. letsfreenow

Niyetim Karayipler'de deniz çingenesi olarak geziye başlamaktı. Ama şimdi kendimi Afrika'da buldum. Özel bir sebebi yok. Bütün dünya benim evim, sadece oda değiştirdim. Cape Town'a tek yön bilet aldım. Planım yok. Plan yapmayı planlamıyorum:) Dolayısıyla klasik rotalara bağlı kalmadan Afrika...
  5. letsfreenow

Niyetim Karayipler'de deniz çingenesi olarak geziye başlamaktı. Ama şimdi kendimi Afrika'da buldum. Özel bir sebebi yok. Bütün dünya benim evim, sadece oda değiştirdim. Cape Town'a tek yön bilet aldım. Planım yok. Plan yapmayı planlamıyorum:) Dolayısıyla klasik rotalara bağlı kalmadan Afrika...
  6. letsfreenow

Şimdi fark ettim. Telden Tapatalktan yazarsam Sarıkeçili (çok eski rumuzum, varlığını bile unutmuştum), bilgisiyardan yazarsam Letsfreenow olarak görünüyorum. Nedenini anlayamadım ama ikisi de benim:)
  7. letsfreenow

Çok teşekkür ederim. Darısı bütün hayalperestlerin başına:)
  8. letsfreenow

Bekara bosanmak kolay derler ama cocugum olsa yine ayni seyi yapardim. Cocuklariyla gezenler de var ustelik bir taraftan da egitim vererek ve calisarak. "Windtraveller" ailesi gibi. Darisi hepimizin basina. [emoji4] Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  9. letsfreenow

Sade bir sayfa hazirlamaya calisirken renkli, hoplamali ziplamali bir site ortaya cikti[emoji3] Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  10. letsfreenow

Sevinirim[emoji3] Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  11. letsfreenow

Cok Tesekkurler
  12. letsfreenow

Cok Tesekkurler Sent from my SM-G900V using Tapatalk
  13. letsfreenow

Memuriyetten ayrıldım. Emekli olmadım. Gayet güzel bir şekilde maaşsız ayrıldım! Zengin miyim? Hayır. Babam fabrikatör mü? İşçi emeklisi. Annemin dedesinin Mısır'da arazileri mi var? Bir ağaç bile yok. Bir ay içinde dünya turuma Afrika'dan başlayacağım. Naçizane bir de web sitesi kurdum. Öyle...
  14. letsfreenow

Tekrar merhaba, "özledik sizi nerelerdesiniz" dediniz geldim ama kendi kendimi ağırlayacağım galiba:) Hoşgeldiniz mesajından başka bir hareketlilik yok. Canınız sağ olsun:) Yola çıkmama yaklaşık iki ay kaldı. Öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum. Kendi sorularıma kendi cevaplarımı aşağıda...
  15. letsfreenow

Merhaba, nisan ayında işimden ayrılıp mayıs ayında dünya turuma başlamayı planlıyorum. Bütçem kısıtlı, malum, artık maaş alamayacağım:) Hostellerde kalacağım ve bulabilirsem sırtçantalı gezginlerin yaptıkları ortak bir organizasyona katılacağım. Bulamazsam yalnız devam edeceğim. Gezimi web...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri