lynx255 kullanıcısının son içeriği

1. lynx255

08.02.2015 Hudoff Lopez Gezisi

Ynt: 08.02.2015 Hudoff Lopez Gezisi Yine Lopez yine Çamur ve yine Atıl.. Ulan her masraf sonrası, tövbe ediyorum; "Bir daha çamur mu? Asla!" diyorum ama "Offroad'çu tövbe tutmaz" diye de bir söz var galiba, öyle miydi o söz? Tam şey yapamadım.. ;D ;D ;D YAZIN ULEN BENİ BAŞA...
  2. lynx255

Hudoff Sazlıbosna Barajı 10/01/2015

Ynt: Hudoff Sazlıbosna Barajı 10/01/2015 Söz konusu yazı: Gider de gider.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D (Bir başka konuda, araç arayışında olan bir arkadaşa cevap olarak yazılmıştır.)
  3. lynx255

Hudoff Sazlıbosna Barajı 10/01/2015

Ynt: Hudoff Sazlıbosna Barajı 10/01/2015 Yok! Burada kusura bakılmaz. Problem değil. Çünkü aynı heyecanlar ile hangi konuların altına neler neler sormadık ki.. ;D Ancak ayrı bir konu açılması, size, daha fazla farklı kişiden yorum alma imkanı tanıyacaktır. Çok zorlu bir süreç bekliyor sizi...
  4. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Hayırlı uğurlu olsun inş. Allah kaza bela vermesin. Güle güle, keyifle kullanmak nasip etsin.. ;-) İlk geziye bekliyoruz o halde..
  5. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Sana bir adet "Atıl Kurt" verelim Arslan gibi binersin.. ;D Şunu da sakın unutma; "Her ince eleyiş, bir vazgeçiştir sevdadan.."
  6. lynx255

Yeni Yılın İlk Gezisi :-)) (hudoff)

Yeni yılın ilk gününde yağması beklenen karı karşılamak üzere arazide olacağız. Gezimiz yine, her zaman olduğu gibi katılama açık gerçekleşecektir. Yalnız bu sefer mevsim ve parkur gerekliliğinden dolayı katılacak araçların en az MT lastikli ve mümkünse Vinç'li olmasını isteyeceğiz..
  7. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi ;D ;D ;D İlginç !! Dünya üzerinde konuşulan 30 farklı dilde hep aynı manaya (Miğfer, Başlık) gelen Hud kelimesinin bilmediğimiz bir özelliği daha çıktı.. ;D Bakalım daha neler öğreneceğiz.. ;D ;D ;D
  8. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Çok değil, bundan bir zaman önce, Google'ın bile Hudoff'u tanımımadığı zamanlarda başladı bu macera.. :) Aradan aylar geçti.. Geziler yapıldı.. Mangallar yakıldı.. Resimler, videolar çekildi.. Konu konu üstüne açıldı.. Çok konuşuldu, çok tartışıldı.. Yeni...
  9. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Evet beyler, bayanlar.. Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı ve kışın ben geliyorum mesajlarını hafif hafif yolladığı bugünlerde, Hudoff da ufaktan ufaktan araziye doğru yol almakta. Hudoff'un kurucu üyelerinden Uğur Başkanımız, Kara Kızı ile sezona çoktaaaan...
  10. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Üçüzler derken saymadığım Jimny'ler alınmasın arkadaş. Son yapılan 3 adet Jimny'i saydım. Yoksa, Tayfun'un Jimny en eski en yapılı aracımızdır. Ayberk ise sessiz ama derinden gelmektedir. Sonucu, yanardağ gibi patlayarak yeryüzüne çıkmaktır. Onu da merak içerisinde...
  11. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Açtık bile.. Başkan arazideydi bu hafta, biz de iki hafta önce keşifteydik.. Sezon açıldı çoktan..
  12. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Bu sezona yeni heyecanlar ile ve büyük hazırlıklar ile bomba gibi giriyoruz. Herkesin bildiği, camianın ikizlerinden sonra, şimdi de mini boyda Jimny'ler ile yeni üçüzlerle sahnelerdeyiz.. 1-Başkan; Siyah Jimny (10 cm kit, kupa, ayna mahruti, 31 inch extrem lastik...
  13. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Herkes için değil elbette. Mesela Başkan'a, Kara Kız çok yakışıyor. O Atv almaz. Ben Atıl'dan ayrılmam. Hasan alabilir distribütör olarak. Mehmet alabilir. Vs. Ama grubumuzda bir kaç Atv'nin bulunması, güzel bir renk katar diye düşünmekteyim.. Her şeyin hayırlısı.. :)
  14. lynx255

Jimny Şasi Numarası Nerede

Ynt: Jimny Şasi Numarası Nerede Sağ arkada ki tekere bağlı olan kolda yazıyor..
  15. lynx255

Hudoff Muhabbet Köşesi

Ynt: Hudoff Muhabbet Köşesi Atv candır. Bütün donanımı baştan standarttır. Ne vinci ile uğraşırsın, ne jantıyla, ne de lastiğiyle. İyi bir Atv'nin "Dört çekeri", "Ağır devri" ve "Diferansiyel kilidi" doğuştan vardır. Hafiftir. Hafifliği arazide en büyük artısıdır. Güç/Ağırlık oranı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri