Macit Şekerci kullanıcısının son içeriği

1. Macit Şekerci

Trekking Grupları (Marmara)

Güzel bir konu olmuş. Haftasonu yasakları sona erdiğinde doğa yürüyüş organizasyonlarına ben de katılabilirim. Sağlıklı günlere... Macit Şekerci
  2. Macit Şekerci

Yürü Babam Yürü

Maşallah diyeyim :)
  3. Macit Şekerci

Davlumbaz Yaylası

Bir doğasever olarak Davlumbaz Yaylası ile ilgili bilgileri, sonuna kadar keyifle okudum. Mudurnu-Dokurcun-Akyazı eksenini defalarca gezdiğim halde, yaylaya, bu güne kadar gitmemiş olmakla hayıflandım doğrusu. Görülecek ilk yerler listeme ekledim. Değerli bilgiler ve paylaşımlar için teşekkürler...
  4. Macit Şekerci

2005 Sorento Aldım

5. Macit Şekerci

İstifaaaaaaa, Bekle Beni Dünyaaaa!!!!

Gezmeyi ve doğayı seven biri olarak diyebilirim ki; Sürekli mızmızlık yapan, her şeye burun kıvıran, sürekli şikayet eden, sinameki yapıdaki insanlar için örnek alınacak çok şey var bu ifadelerde... Kutluyorum :)
  6. Macit Şekerci

Bugün Günlerden 10 Kasım...

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük asker, devletadamı, asrın lideri, başkomutan, başöğretmen, Anafartalar Kahramanı, milli mücadele lideri, büyük adam, büyük önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 78. yılında da; değerli hatıratını saygıyla, özlemle, rahmetle ve...
  7. Macit Şekerci

Balkanlar'da Bir Türk Şehri; Prizren

Merhaba; Uzun zamandır, ben de bir Balkan turu yapmayı planladığım halde, bir türlü uygulamayamadım. Planımda, Makedonya, Kosova, Karadağ'ı gezmek var. Dubrovnik, biraz daha uzak olduğundan belki olmayabilir. Tüm Balkanlarda Türkler'in, asırlar boyu bırakmış oldukları eserleri, kısaca izlerini...
  8. Macit Şekerci

Balkanlar'da Bir Türk Şehri; Prizren

PRİZREN'İN KISA TARİHİ Prizren, Kosova Cumhuriyeti’nin, başkent Priştine’den sonra en büyük ikinci şehridir. Kosova ise, eski Yogoslavya’yı meydana getiren altı cumhuriyetten Sırbistan Cumhuriyeti’ne bağlı özerk federe devletti. Kosova, 31 Aralık 1912 yılına kadar, Osmanlı Devleti’nin bir...
  9. Macit Şekerci

Uyurgezer

Kazasız belasız bol seyahatler dilerim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence