Makinist-1 kullanıcısının son içeriği

1. M

Suzuki Carry Campervan 99 Sonrası

Omnitemporal Murat Bey Haklısınız Duş çadırı, dus seti ve birkaç şey daha gerçekten çok pratik ve kampı rahatlığa dönüştüren çok güzel şeyler ki zaten arabayı Bi alsam onları da süratle temin ederim. L300, starex ve o boyuttaki araçlarda gözüm yok değil hatta daha yüksek olanlarda ama şimdilik...
  2. M

Öncelikle çok teşekkür ederim gerçekten emek vermişsiniz 🙏 Arkadaşın bu yazısını okumuştum hatta samsunda başına gelmişti bu mevzu ve ne tesadüf ben de samsunda yaşıyorum 🙂 araştırırken gördüğüm ilanlarda yenilenen motor çoktu ve şimdi parçalar birleşti, anlaşılan bu aracın kullanıcıları ehil...
  3. M

Bu videoyu izlemiştim hatta YouTube da ulaşabildiğim sayılı videolardan biriydi, videodaki abi arka kısmı mutfak ünitesi dolap vs olarak kullanmış yatak olarak arka koltukla konsol arasını kullanmış acaba o yüzden mi 1.65 e düşmüş diye düşünüyorum çünkü bugün bir carry sahibini ikna edip...
  4. M

Aslında j9 gerçekten çok iyi bir seçenek hacim olarak bizim için ideal daha güçlü ama liseyi bitirdiğim yıllarda öğrenci servisinde çalışmıştım ve j9 la uzun tecrübelerim oldu ve sanırım birbirimize yeterince doyduk diye hissediyorum 🙂 bir de başlangıç olarak cusseli bir dizelden ziyade...
  5. M

Merhaba arkadaşlar, birkaç zamandir piknikte balıkta avda yada herhangi gezilerimizde içinde eşim kızım (3 yasinda) ve ben uyuyabilecegimiz bir araç yapma fikrinden kurtulamıyorum ama maddi olarak krediler masraflar vs derken büyük birseye niyetlenemedigim için suzuki carry ler çok cazip...
  6. M

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

hımmm, anladım üstad teşekkür ederim. senin projeyi takipteyim inşallah herşey istediğin gibi olur
  7. M

Ok işaretiyle çizdiğim mesafe her şeyi belirleyecek üstadım, biraz zahmet vercem ama
  8. M

Üstadım merhaba, ben de bu arabadan alıp yapmak istiyorum ama ben 4 kişi uyuyabilir hale getirmek istiyorum, bir sorum olacak, tavandaki ekstra yüksek olan kısım kaç cm acaba? Aslında tam olarak sormak istediğim bagaj tabanından standart tavan kirişine (yanlardaki yatay olan) kadar olan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri