Marlowski kullanıcısının son içeriği

1. Marlowski

Hevesliyim Ve Araştırıyorum; Nereden Başlamak Gerekli :)

Değerli forum üyeleri, aracını henüz motokaravana dönüştüren birisi olarak bir konuda tecrübe ve görüşlerinize ihtiyacım var. Aracımın tavanına birbirine geçme tahtalardan lambri yapmayı planlıyorum. Orta ve uzun vadede tahtaların özellikle birbirine geçme yerlerinden ses çıkarmasını engellemek...
  2. Marlowski

Bu Gün Kalan Ömrümün Ilk Günü

Iscilik basarili gorunuyor [emoji106]l. Heyecanla takip ediyoruz Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Marlowski

Depo güzel yerleştirilmiş [emoji1303] Sent from my iPad using Tapatalk
  4. Marlowski

Çok teşekkürler detaylı cevabınız ve fotolar için 👍🏻🙏
  5. Marlowski

Öncelikle tekrar hayırlı olsun ve kolay gelsin. Su tesisatı için ne tür bir hortum kullandınız, paylaşır mısınız?
  6. Marlowski

Kesinlikle👍
  7. Marlowski

Tourneo Custom Campingbox

Güzel yapmışsınız, kazasız belasız kullanın inşallah
  8. Marlowski

İlave görüşleri olup paylaşmak isteyen forum katılımcıları görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim. Sent from my iPad using Tapatalk
  9. Marlowski

Çok teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. Marlowski

Teşekkür ederim Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Marlowski

Sonuda aracımı aldım. Sıra geldi uzun soluklu bir karavan yapım macerasına 😰. Bu aşamada değerli forum katılımcılarının aşağıdaki konularda tecrübe ve yorumlarına ihtiyacım olacak: 1- Aracın ön ve yatağın bulunduğu arka tarafına heki takmayı planlıyorum. Hekinin fanlı olması elzem midir? 2-...
  12. Marlowski

Merhaba, Ben de kendi karavanini yapma seruveninin basinda biri olarak bir soru sormak isterim. Almak uzere oldugum arac Iveco daily ve bu araclarda cogunlukla kabin klimasi olmuyor. Araci karavana donustururken Airfel 9000btu gibi bir mobil klima koysam is gorur mu? Bu arada araca gunes paneli...
  13. Marlowski

Karavan Yalıtım Kullanabileceğiniz Malzeme.

Merhabalar, ben de naçizane bu işlere başlamak üzere araştırma yapan biri olarak günlerdir forumları okuyorum. Cam yünü tozlanma yaptığı için pek önerilmiyor. Üzerini bizofol ile kaplamanız bu riski ortadan kaldırıyor mu? Merak ettim
  14. Marlowski

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, adım Mehmet, daha önce tutkusunu içimde yaşadığım ve hala bir beyaz yakalı olarak çok vakit ayıramadığım ancak son zamanlarda abimin de katkısıyla tekrardan yeşeren bir karavan sevdam var. Henüz bu sevda bir aksiyona dönüşmemiş olsa da yakın bir tarihte temiz bir panelvan alarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri