Mars Lano kullanıcısının son içeriği

1. Mars Lano

Pajero Pathfınder Hangisini Tercih Edersiniz.

Pajero ile Pathfinder'ı karşılaştırmak doğru değil, kulvarları farklı. Pajero'yu ancak Nissan Patrol ile karşılaştırabilirsiniz. 13 kez Dakar kazanmış bir şampiyon Pajero. Kolay kolay kıramazsınız. 2000 öncesi modeller tam şase olduğu için daha sağlam. Nissan da iyi bir marka ancak Pathfinder...
  2. Mars Lano

Hangi Amator Telsizler Cb (am/fm) Bandi İle Muhabere Yapabilir?

Ynt: Hangi Amator Telsizler Cb (am/fm) Bandi İle Muhabere Yapabilir? Sayın MKG, Tavsiyenize uyup bugün 2.el fakat temiz bir Midland 78'i 150 TL'ye aldım. Umarım sorun çıkarmaz. Şimdi buna uygun anten bakıyorum. 'top load' antenlerin performansının daha iyi olduğu konusunda yorumlar var...
  3. Mars Lano

Ynt: Hangi Amator Telsizler Cb (am/fm) Bandi İle Muhabere Yapabilir? yani amatör el telsizlerinde 0-30 mhz yok, sadece amatör araç ve sabit merkez telsizlerde bu band mevcut, doğru mudur? Bir de 'quad band' diye satılan el cihazları var, peki onlarda da var mı cb band aralığı? 2 ve 3'e de yanıt...
  4. Mars Lano

Herkese merhaba, 1. Off-road aracimda ve olaganustu durumlarda kullanmak maksadi ile telsiz almak istiyorum. El icin PMR, arac icin CB almaktansa, lisans alip amator el cihazi ile tek ekipmanla isimi gorebilir miyim? Amator cihazlarin PMR frekanslarini kapsadigini biliyorum ancak cok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri