mauvais kullanıcısının son içeriği

1. mauvais

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

araçla 30 bin km yi devirdim. eğer hiç değişmediyse termostatı değiştirin, pahalı bişi değil. başıma gelen olay şu şekilde, bakım için servisten çıktım 500mt gittim, motor soğuktu ama bir anda uyarı verdi, hararet en tepeye dayandı. gelip baktılar ama kimse anlam veremiyor, aracı bıraktım...
  2. mauvais

Lifreelander 2 Gaz Yemiyor 90-100km Üzerine Çıkmıyor

teşekkürler, Anıl oto maslak ı ziyaret edeceğim. aracımı ilk aldığımda premium oto ya gittim, yetkili servis teknik oto ya yakın fiyata çıktım diim gersini siz düşünün... yapılan da bakım ve 4 disk balata değişimi...
  3. mauvais

Lifreelander 2 Gaz Yemiyor 90-100km Üzerine Çıkmıyor

Merhaba, İstanbul daki ustalarınız hangisi acaba? ben de 2-3 yere gittim ama maalesef hepsi farklı...
  4. mauvais

öncelikle bakımları zamanında yapılmalı, özellikle mazot ve yağ filtresi orijinal, yan sanayi ise de en kalitelisi olmalı. sonra da motorda bir sıkıntı var mı ona bakmak lazım.
  5. mauvais

ben de 2008 HSE paket aldım, 2,5 ay oldu, genel olarak çok memnunum. klişe ama bakımsız araçlardan, elden ele gezmiş araçlardan uzak durmak lazım. ayrıca takip ettiğim kadarı ile çamur, kum gibi atraksiyonları bu araçlar sevmiyor... yol tutuş çok iyi, sonuçta bu bir SUV değil, ona göre dikkat...
  6. mauvais

Freelander 2 Yeni Başlayan Bir Hikaye

Merhaba, ben de uzun araştırmalar sonrası almaya karar verdim, 1 ay araç aradım ve sonunda aldım. 2008 HSE paket. 12 yıllık sahibinden aldım ama maalesef kendisi araçtan anlayan biri değil, aile dostu birine bakımlarını yaptırmış maslak da, belli konular eksik umarım sorun yaşamam. ilk aklıma...
  7. mauvais

600 Adet Land Rover Defender Araç Mübadelesi (i̇halesi̇) Hakkında

bu rakamlara bu araçları alıp üzerine de 100-200 bin harcayacak kişiler çıkıyor hala, ilginç.. şu piyasa da şu ekonomi de hem de. bu Deff sevdası yakında geçer mi bilinmez, ya da klasik haline mi gelir.? bildiğim tek şey bu rakamlara bu kadar konforsuz ve eski teknoloji bir araç almak bana göre...
  8. mauvais

Kj 2006 2.8 Crd Çalışmama Sorunu

merhaba, araç ne durumda şu an, çalışamam sorunu ortadan kalktı mı?
  9. mauvais

Suv Araç Tavsiyesi

ağır arazi olmayacak ise 2.0 IX35 hyundai tavsiye ederim. yeni teknoloji, az yakıyor, geniş araç. doğru lastik ile hafif arazide iş yapar. ben sıfır kış lastikleri ile çamurda iyi yol yapmıştım, baya da şaşırttı beni. iyi bir AT ile üzmez tahminimce. ayrıca çok güçlü motor, inanılmaz iyi ara...
  10. mauvais

Aracı Tanıyanımız Varmıdır.

temiz ve masrafsız ZJ bulma devri bitti, orijinal zaten 10-20 tane kalmıştır belki. bu arada orijinal demek masrafsız demek de değil.. araç gelmiş 28 yaşına, parça eskimesi mi istersin, metal yorgunluğu mu, servisteki usta diye geçinenlerin hataları mı ya da kullanıcıların aracın üstünden...
  11. mauvais

Grand Cherokee 3.0 Crd Nasıldır , Alınırmı , Değermi ?

WH ı kesinlike tavsiye ederim, 2021 sonu gibi tekrar makyajlı kasa almayı düşünüyorum. piyasa çok şişmiş durumda, fiyatlar çok uçuktu biraz düzelmeye başlamış, bence 2007 üstü öncelik olsun (üretim yılı, VIN kodundan bakılabilir tarihi vs.) ben olsam öncelikle kendimi makyajlı kasa için...
  12. mauvais

Grand Cherooke Kalkışta Tak Tak Sesi Ve Sonrasında Titreme

bilyalı kısım genelde bozuluyor, o kısımı kestirip çıkma takılabilir, istanbul da tarkan şaft var, ya da jeep garage a da gönderebilirsiniz.
  13. mauvais

Jeep Cherokee 2.8 Crd Hangisini Tercih Etmeliyim

Selam, KJ ufak gelir WH 3.0 CRD iç hacim olarak gayet yeterlidir, tahminim koltuklar yatınca 190 bulur. yakıt tüketimi aynı bir üst kasa yerine mercedes motorlu WH tercih sebebi bence. kesinlikle çift ekspertiz gerekli, jeep servisleri kaza - boyadan ziyade mekanik olarak kontrolü daha iyi...
  14. mauvais

600 Adet Land Rover Defender Araç Mübadelesi (i̇halesi̇) Hakkında

ham fiyat 125 bin ise firmanın pek uzun ömrü kalmamıştır. şöyle düşünelim 300tdi kapalı kasa otomobil ruhsatlı olarak piyasaya 300 tane araç girse fiyatlar zaten düşer, bu araçlara ilgi çok ama bu kadar da değildir bence. ayrıca şu ekonomik dönemde insanlar çok daha mantıklı hareket etmek...
  15. mauvais

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

ahaha, aynen bir de böyle bir durum var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR