maykee kullanıcısının son içeriği

1. M

G 460 Satılık

öpüşün barışın..yarın öbür gün karavan parkında yan yana park ediceksiniz..eminim satıcıda yorum yapanlarda birbirinden tatlı insanlar.. ülke olarak çok gerildik miirim..şurda kafa dinleme aracı olan karavan forumunda bile gerilim yaratmadan duramıyoruz..
  2. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

çok teşekkür ederim ilgin ve tavsiyelerin için...tekne olayına karavandan daha önce merak salıp araştırmıştım..liman maliyeti ve fiber bile alsanız yıllık temizlik bakım maliyeti ile büyük zararda kapatıyorsunuz finalde işi.. açığa demirleseniz neyle gidip geliceksiniz,ufak zodiac alsanız en...
  3. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba ..burak efe..istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum..lojistik meslek..karavan alıp 12 ay yaşamayı planllıyorum..2 sene önce dusseldorf karavan fuarına gittim..yaklaşık 300 karavan içine gir çık yapınca tek başıma yaşayacağımdan ingiliz tarzı denilen karavanın bana uygun olduğu...
  4. M

Mercedes O 403 Veya Neoplan Skyliner'ı Karavan Yapmak Istiyorum?

merhaba, aynı düşücelere sahip birisi olarak araştırmalarımda ARKADAN MOTORLU minibüs ve otobüslerin artık karavana çevrilmediği bilgisine ulaştım..SALLY karavan ile araç içi dizaynı hakkında görüşmemde verilmişti bu bilgi..otobüs yada benzeri bir araç almadan önce bu konuyu araştırmanızı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri