maziwillys kullanıcısının son içeriği

1. M

Willys Kontak Konumu

merhaba dostlar, bir sorum olacak. cj2a ve cj 3a larda kontağın konumundan yola çıkarak aracın model yılını tespit etmek mümkün mü.bazılarında direksiyonun sol tarafında görüyorum çoğunda sağında. bilgisi olan bilgilendirirse memnun olurum.
  2. M

Willys Sahipleri Burada Buluşalım

ben birşey sormak istiyorum dostlar. acaba willyslerde kontak yerinin sağda ya da solda olmasından yola çıkarak model yılını tam tespit etmemiz mümkün mü
  3. M

motor contası kestirdim. sorun yok şimdi.
  4. M

Videoda
  5. M

merhaba dostlar, Cj 3a jeepim durmadan su harcıyor. yaklaşık 15 kmlik yolda suyu bitiriyor. ustam dedi ki, motor contası yanmış bunun dedi. o yüzden su kaçırıyor ve dışarıya su atıyor dedi. motor contasını nerden bulabilirim yardımcı olur musunuz.
  6. M

Ufak Revizyonlar 52

Ynt: Ufak Revizyonlar 52 40-50 cm kadar var sanki uzatılmışlığı. ama çok tatlı duruyor. bu renk çok iyi gitmiş. ben de buna yakın bir çöl rengine boyatıyorum.
  7. M

Kimler Tuzgölünde Safari Yapmak İster?

merhabalar değerli willys dostları. nihayet bahar geldi ve tuzgölünün kıyısında Aksaray konya arasında yaşayan biri olarak willysimle gezmeye başladım. Ancak bu safariyi birçok willys ile yapmak daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. ben buarada gidiş güzergahlarını ayarlayabilirim. Katılmak...
  8. M

Kimler Tuzgölü Safarisi Yapmak İster?

merhabalar değerli willys dostları. nihayet bahar geldi ve tuzgölünün kıyısında Aksaray konya arasında yaşayan biri olarak willysimle gezmeye başladım. Ancak bu safariyi birçok willys ile yapmak daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. ben buarada gidiş güzergahlarını ayarlayabilirim. Katılmak...
  9. M

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. merhaba hakkı bey, kusura bakmayın şehir dışında olduğumdan siteye girip bakamadım, yazamadım. öncelikle ben sizinki kadar güzel bir çalışma ortaya çıkarabileceğimizi düşünmüyorum. bulunduğum yerdeki usta, sanayi, willysten anlayan kıtlığı vs gibi nedenlerden...
  10. M

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. merhaba, hakkı bey aracınızın rengi camel bej mi? ben aracımı sizinki gibi olmasa da toplamaya çalışıyorum. orijinal rengine boyatmak istiyorum. bir de daha önce hemen hemen bütün aşamaları yazdınız ama toplama süreci konusunda sizin daha sonradan farkettiğiniz...
  11. M

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. hakkı bey çok güzel olmuş. hayırlı olsun. hem bu sene çok yağmur yağdı. isabetli olmuş:)
  12. M

Cj2a-cj3a Yardım!

Ynt: Cj2a-cj3a Yardım! göğüs kısmı değişik heralde. gayet güzel gözüküyor.
  13. M

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı lastiğimin türü seyit hocamın söylediğinden. ancak yenisine ihtiyacım var. sizin kastettiğiniz geniş ve kısa yanak lastik türleri ise onlardan ancak bunun aynısından bulamazsam kullanırım. hem bu lastikler sanki willyslerin mütemmim cüz'ü gibi, bunsuz tam willy olmazmış gibi geliyor.
  14. M

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı iyi farketmişsiniz. kışlık olmasa bile mutlaka yeni lastiklere ihtiyacım var:)
  15. M

4x4 Farkı

Ynt: 4x4 Farkı haklısınız hocam. arkada yardıma koşacak ekip de bulunduğundan almadım henüz araca. çok riskli bir yer aslında. lastiklerin tutunabileceği bir zemin/çamur değil.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri