Mekanners kullanıcısının son içeriği

1. Mekanners

Ticari Amaçlı Çekme Karavan Projesi

Ilgileniyorum
  2. Mekanners

Ticari Amaçlı Çekme Karavan Projesi

Ilginiyorumm
  3. Mekanners

Römork'dan Karavan Yasal Olarak Yapılır Mı ?

Merhaba ; dm den tel noyu gonderdim .iyi gunler
  4. Mekanners

Çekme karavan imalatı

Merhaba; detay bilgileri niye paylasilsinki? Yurtdisinda insanlar kendine has stil sahibi ozenerek bir mobil ev yada kontryner yapiyorlar. Dogal olarak kullanilan ve bilesim detaylari hep birbirinden farkli olur. Ama Turkiyeye bakarsak cogunluk ver parayi al hizmeti mantiginda. Yurtdisinda...
  5. Mekanners

Prefabrik icin kesinlikle subasman betonu ister yuklenici firma . Profilimdeki gorseldeki yapi bizimm 6 m×12 m yukseklik 5.2 den 3.3 a dusuyor. Ama pabuc uzerine 20 parcadan imal edildi. Ve sökulup tekrar montaj yapilabilinir. Bunun gibi bisey yapabilirsiniz. (Yada yapabiliriz ;)) mimar oldugum...
  6. Mekanners

Emeklerininizin ve paraninizin boşa gitmemesi icin size kendi bilgimce alternatifler sunayim.1)eger romorklu olacaksa kesinlikle karavan ruhsati ve tip belgesi olmali. Köyden olurya bir sikayette sorun cikar. 2)tarla 5050 m2 den kucuk oldgu icin %5 imar hakkindan faydalanamiyorsnuz malesef...
  7. Mekanners

Ben Ben hem kucuk evlerin anahtar teslim uygulamalarini yapiyorum hmde romorklu. Hepsinin ayri normlari var.her belediyenin de bazi seyler insiyatifinde. Ben de yol kenari kiralik bir arazide demonte bir showroom yaptim kendim ve mimarim ayrica
  8. Mekanners

Merhaba. Benim bildigim kadariyle romorkun yani ruhsatinda ne yazdigi onemli. Ve konulacak arazi uzrinde hareketsiz kalacak ise romorka gerek yok arazi niteliginiz nedir tapuda
  9. Mekanners

Merhaba . Siz belediye ile gorustunuzmu. Yada arazinizin tapudaki tam tanimi bedir
  10. Mekanners

Kendi Çekme Karavanımızı Yapmak

Kucuk evler imalat konusunda yardimci olabilirim
  11. Mekanners

Çekme Karavan Proje

Imalat konusunda size yardimci olabirim
  12. Mekanners

Çekme Karavan Proje

Merhaba; size yardimci olabirim imalat komusunda
  13. Mekanners

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba; ben senem. Istanbul- kazdaglari arasi mekik dokuyorum. Evet doga tutkunuyum. Ve meslek olarak mimarim 17 sene oldu . Son 3 yilda genelde konteyner ev (highcube) ahsap yada hafif karkasla sabit yada hareketli mekanlar tasarlayip uygulamasini yapmaktayim.onemli olan kucuk alanlari efektif...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri