mertbirincioglu kullanıcısının son içeriği

1. mertbirincioglu

Satılık Offroad Çekme Karavan

Kaplin , destek tekerleği dingil alman al-ko markadır 30x9,5x15 MT lastikler sac jantlar invertör 100 watt güneş paneli ve 30 amper regülatör 45 litre su deposu hidrofor müzik sistemi led aydınlatmalar yük bağlamak için tavan barları 20 litre jerry can 2 adet 140x200 cm yatak kapasiteli...
  2. mertbirincioglu

Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Ynt: Karavan Dolandırıcılarına Dikkat ! teknelerde dıştan takma motorlarda da sürekli dolandırıcı var hatta 1 tanesine kapora kaptırdım ben. hesaba havale almıyor illa ki cebe havale istiyorlar internetten . 1 tanesini de yakaladım sahibinden coma şikayet ettim hemen kaldırdılar ilanı ...2 si...
  3. mertbirincioglu

Karavan Dolandırıcılarına Dikkat !

Ynt: Karavan Dolandırıcılarına Dikkat ! http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-adria-cekme-karavan-216868702/detay mesela bu olabilir mi acaba üyelik tarihi haziran...
  4. mertbirincioglu

Yurtdışından Çekme Karavan Alınması

Ynt: Yurtdışından Çekme Karavan Alınması saol uğur. her yönüyle oynamaya geliştirmeye müsait panel yada fiber olmadığı için kes- del -doldur -vidala - as sorun değil. kontra o açıdan güzel. ihtiyaca göre istediğin düzeltme eklentiyi yapabiliyorsun. carettada orasını burasını kesip oynama...
  5. mertbirincioglu

Ynt: Yurtdışından Çekme Karavan Alınması valla yurtdışındaki karavanlara aşık oldum hiç buradakilere benzemiyor...şanssızmıyız nedir...
  6. mertbirincioglu

Ynt: Yurtdışından Çekme Karavan Alınması konuya hareket katayım biraz :)
  7. mertbirincioglu

Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Ynt: Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim bu şekilde seyir ağırlığı kaç kg oldu ve kaplin detaylı fotoları var mı fiyatı nedir kaplinin
  8. mertbirincioglu

Mercedes Sprinter 212 D

Ynt: Mercedes Sprinter 212 D solar panelleri nereden sipariş verdiniz acaba boşuna aramayayım bende direkt alayım
  9. mertbirincioglu

Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Ynt: Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim kaplinle ilgili detay var mı markası tipi nereden kaça aldınız ?
  10. mertbirincioglu

4x4 Sprinterlar Hakkında

Ynt: 4x4 Sprinterlar Hakkında sahibindende 2 tane 4x4 sprinter uzun şasi var 2001 modelin fiyatı 50.000 tl 2004 modelin fiyatı 43.000 tl. bu rakamlar normal midir alım için yoksa şişirme midir. İdeal bir 4x4 414 cdi 2004 model uzun şasinin çıplak halde hakettiği alım rakamı nedir fikriniz var mı ?
  11. mertbirincioglu

Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak

Ynt: Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak ikametin nerde... bu ebat lastik olmaz o kit için fazla ...sağlıklı keyifli binmek istiyorsan sat o lasstikleri 30,5 '' lastik al. senin kitin bu ve 2'' büyük lastik var arabanda tüm sorun bu...
  12. mertbirincioglu

Ynt: Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak hız göstergesinin çalışmama sebebi için altta arazi şanzımanına bak üzerinde bir soket var o soketin kabloları sağlam mı kopmuş mu bir bak. eğer kabloları sağlamsa sağ ve solunda 2 vida var onları söküp soketi dışarı çek...
  13. mertbirincioglu

Ynt: Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak tüm amortisörler ve direksiyon amortisörünün paslanmış olması ya aracın deniz kenarında suya gir çık yaparak tuzlu suya maruz bırakılmış olduğunu gösterir yada araç uzun süre yatmış bir parkta. eğer arka trackbarın orada...
  14. mertbirincioglu

Ynt: Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak ayrıca arka yayların da yamuk duruyor. arka trackbar şasi bağlantı yeri neden siyah boyalı. aklıma ilk şüphe olarak trackbarın oradan koptuğu ve tekrar kaynak yapılarak üzeri boyandığı geliyor ...ön viraj linklerini de kesip...
  15. mertbirincioglu

Ynt: Lütfen Yardım ! 93 Model 5.2 Yenialdım Bir Takım Sorularım Olacak kimden aldıysan önce bi tepkini göster sana satana. yürüyen aksamın içine etmişler.o araba gezmeyecek de ben mi gezecem. 11.5 cm get mi olur zaten kafadan ön yay yamulmuş fırlamaya hazırlanıyor . o geti acilen söküyorsun 5...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR