mhimander kullanıcısının son içeriği

1. mhimander

Kia Sorento 140bg

saolun ama ilginç 2005 model araçlar 15 yaşında 2005-2006 model alırsak vergiden kurtarırırz. :)
  2. mhimander

2007 Model Kia Sorento'm Ve İlk Gezim: Kuzuyayla

merhabalar, kia sorentoların vites sistemi; 2004 modeller 4 ileri 2005 ve sonrası 5 ileri deniyor doğru mudur.?
  3. mhimander

Kia Sorento 140bg

Ben bir aracu almadan önce Yıllık MTV sine bakarım. Kia Yıllık MTV Tablosu; Motorlu Taşıtlar Vergisi 2020 Yılı İtibariyle 2008-2005 Modeller Yıllık : 1898 TL. 2004 model ve altı Yıllık : 751 TL. astronomik bir fark var.
  4. mhimander

Kia Sorento 140bg

Ailecek bizde heveslendim 2 tane oğlum var doğaya çıkmayı çok seviyorlar, fiyatı uygun ve yerden yüksek bir araba bakıyoruz. Daihatsulara baktık, Dusterlere baktık ama hepsi bütçemizi aşıyor. , vurunca kırınca canımız acımasın kolay yaptıralım diyoruz. lada ve samurai lere baktık onlarda ultra...
  5. mhimander

Offroad Araç Yapımı

Merhabalar, bu boyalar hakkında bilginiz var mı?? Products - U-POL genellikle offroad araçlarına yapılıyor ve sağlam oluyor. evde yapılabilecek bir uyulama ama ger,isini bilmiyorum. Video: https://www.youtube.com/watch?v=AiHVcfshObQ fiyatı 132 Dolar...
  6. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

Herhalde tek sıkıntı jel akülerde bitinceye kadar kullanılması sulu akülerde belli bir voltajın altına düşünce kullanılamaması İnci AKÜ https://kolayoto.com/nci-aku-nanogold-start-stop-ela-12v-72ah-680cca.html VARTA AKÜ 12v70 Ah Amper 760a Vartaakü Start-stop Efb N70 -mayıs2019üretim- -...
  7. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

ustat bu işte kullanabileceğim bir sulu akü tavsiye edermisiniz? 75 amper filan
  8. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

akü hakkında bir tavsiyeniz var mı? bu akü olmassa sulu aku alsam olur mu?
  9. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

tavsiye var mı??
  10. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

bu akü hakkında bilgisi olan var mı? ABUŞ AKÜ E-BİKE OT80-12 (6-DZM-80) BAKIMSIZ
  11. mhimander

Panel Ve Jel Akü,

Arkadaşlar, yaylada 5 gün kullanılmayan sadece cumartesi pazar kullanılan bir kulübem var. 2 günde harcadığımı 5 günde doldursun diye bir sistem yapmayı düşünüyorum. mevcutta; 40w 12v panel, 24a 12v jel aküm ve 10a sarj kontrol ünitem var. 4 adet 12v ampul yakmaya ve telefon şarj etmeye...
  12. mhimander

İnverter Hk.

ustat bende 1000w tam sinüs bir inverter almak istiyorum ancak bana 880 tl gibi bir fiyat söylediler. 115 dolar yaklaşık 670 tl yapıyor. dmr solar kdv dahil fiyatı mıdır?
  13. mhimander

12 Volt Buzdolabı Için "kalkış Kondansatörü" Uygulaması

altus AL-1090 90lt mini buzdolabı için 12v çeviri ücreti ne kadar??
  14. mhimander

İnverter Hk.

merhabalar, buzdolabınızın ve 1200w inverterinizi markası ve modeli nedir? bende buna benzer bir sistem kurmak istiyorum. haftada 3 gün çalışacak..
  15. mhimander

Mini Buzdolabı Çalıştırma (akü-inverter-ups-buzdolabı)

Merhabalar, Aşağıdaki gibi bir buzdolabı almak istiyorum. Altus AL-1090 Yıllık Enerji Tüketimi : 112 (Kwh/Yıl) Günlük Enerji Sarfiyatı : 0.306 (Kwh/24H) Küçük bir solar setim var. Ancak belki buzdolabı için yeterli gelmeyebilir. şöyle bir şey yapsam nasıl olur diye soruyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri