mirohingi kullanıcısının son içeriği

1. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Kış mevsiminde kaç derecede kullanmak istediğiniz önemli. Paranız varsa kaz tüyü daha iyidir ama tulum ıslanırsa işi biter, ve canlı kazların tüylerinin yolunması ile yapılıyor bilginiz olsun. Siz kullanım sıcaklığı söyleyin ona göre tavsiye verelim. ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk...
  2. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Gizmo hakkında bilgim yok ama husky firması oldukça iyidir, gönül rahatlığıyla alınır. Ancak bu tulum 0 derece tulumu, yani 10 derece ve üstü sıcaklıklarda rahatsız edebilir. Ayrıca başlık kısmı da kapanan tulumlardan öneririm. Başlık kısmına şişme yastık koyup başlık kapatılınca neredeyse...
  3. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Uyku Tulumları - FORCLAZ 10/15° UYKU TULUMU 10 dereceye kadar işinizi görür ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mirohingi

Kamp Yemek Seti Önerisi

Ben bu seti kullanıyorum 3 yıldır ve oldukça memnunum: Ferrino Popote Duo Ferrino Popote Duo Pişirme Seti - Adrenalin Outdoor, Dalış, Bisiklet, Kayak, Yüzme Biraz daha iyi bir set isterseniz de bu seti öneririm: Kovea Solo 2 Kovea Kovea Solo 2 Pişirme Seti Outdoor Kamp Malzemeleri - 112,75 TL
  5. mirohingi

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

O kadar yüksek çadırların rüzgar dayanımı zayıf olur. Ayrıca çok da ağır olur. Kıyafet değiştirme alışınca sorun olmuyor ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Sadece tulumsa baktığınız o zaman aşağıdaki model -10 dereceye kadar korumayı vaat ediyor. Extreme limit içinse -15 denmiş. Daha iyi modellerde bütçeyi yükseltmek gerekir diye düşünüyorum. Husky markası belirttiği sıcaklıklarda garanti koruyacaktır. Açıklamalarında teknik bilgi olmayan diğer...
  7. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Güneydoğuda kış sert geçer, çadır ve matınız da kış koşullarına uygun olmalı. Tulumu kaç derecede kullanmayı planlıyorsunuz, termal içlik tarzı giysileriniz var mı? 300 tl ile kış için alacağınız tulum idare eder bir tulum olur, eğer diğer ekipmanlarınız iyi değilse. HUSKY MUSSET -3C UYKU...
  8. mirohingi

Sineklerden Ve Böceklerden Korunabilmek Için Fikir Bilgi Ve Deneyimleri Ihtiyacım Var

Gece bence ışığa gerek yok, ses ve ışık daha fazla gereksiz dikkat çeker hatta. Radyoyu dinlemek için alın tabi, can sıkıntısına birebir. Ekipmanlarınız yeterli gözüküyor, eşyaların sığıp sığmaması konusunda bir şey diyemem, çünkü kamp alanlarına araba ile gitmiyorum. Son olarak kampınız keyifli...
  9. mirohingi

Sineklerden Ve Böceklerden Korunabilmek Için Fikir Bilgi Ve Deneyimleri Ihtiyacım Var

İpe falan gerek yok bence ama iyi düşünmüşsünüz yine de. İlk kampınız için kamp alanları daha iyi olurdu bence, çünkü insan kampa gidip tecrübe etmeden bazı eksikleri göremiyor. Ayrıca güvenlik gibi sorunlar da olmuyor, tabi yine de tercih sizin. Biz ilk kampımızı deniz kenarında yapmıştık...
  10. mirohingi

İpe falan gerek yok bence ama iyi düşünmüşsünüz yine de. İlk kampınız için kamp alanları daha iyi olurdu bence, çünkü insan kampa gidip tecrübe etmeden bazı eksikleri göremiyor. Ayrıca güvenlik gibi sorunlar da olmuyor, tabi yine de tercih sizin. Biz ilk kampımızı deniz kenarında yapmıştık...
  11. mirohingi

Uyku Tulumu Tercihi

Yılın hangi mevsimi kullanacaksınız, bütçe ne kadar, uyku tulumu altında mat olmadan kullanılmaz, ona uygun mat var mı? Yaz dışında açıkta tulumla uyumanızı tavsiye etmem. Kullanacağınız mevsim ve sıcaklıkları söylerseniz daha fazla yardımcı olabilirim. Tulumlarda tek çeşit yoktur yalnız, kışlık...
  12. mirohingi

Şu ana kadar tecrübelerimden öğrendiğim kadarıyla, hayvanlar çok aç değilse ya da tam yuvaları üzerinde değilseniz asla insana yaklaşmıyorlar. Bazen, geceleri yemek arayan yaban domuzları çadıra yaklaşıyor ama koklayıp gidiyorlar. Yemekler çadıra yakın olmadığı sürece rahatsız edilmezsiniz.
  13. mirohingi

Açık alanda sinek kov tarzı bir şey sürüyoruz onun dışında önlem almadık. Böcekler, özellikle yuvalarına gitmezseniz insana yaklaşmıyorlar bile. Ormanlık alanlarda kapalı ayakkabı kullanıyorum, onun dışında aldığım özel bir önlem yok. Akşamları ateş yakmak ve çıkan dumanlar tüm hayvanları...
  14. mirohingi

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

Huskyi öneririm her zaman için. Ben de bizam modelini kullandım, forumlarda bird ve boyard modelleri ile ilgili sürekli olumlu yorumlar okudum. Husky markası kendini kalite olarak kanıtlamış bir marka, alın "bence" pişman olmazsınız.
  15. mirohingi

Eşimle doğada kamp yaptığımızda özel önlem almadık hiç bir zaman. Sadece çadırı kurmadan önce etrafını iyice temizleyip ( böcek vs ya da yuva vs olmadığından emin olduktan sonra) çadıra her hangi bir şey girmeyecek şekilde kuruyoruz. Hava alması için sineklik kısmı açık kalıyor. Bu sayede hiç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri