mmertg kullanıcısının son içeriği

1. mmertg

Discovery 1 300tdi Araç Arıyorum Satmak Isteyen Varsa Iletişime Geçebilir.

araç aldınızmı durum nedir?
  2. mmertg

Ateşleme Problemİm Var

Öncelikler iyi günler Yolda kaldım ve ateşleme kestiğini öğrendim sonrasında v8 motorumda orjinal modül bulamadığımdan doğan modülü taktım 1 gün bile geçmeden orjinal modülü aldım ve taktım 3 gün gezdim ve yine ateşleme kesti doğanı taktım kendine geldi ve deneme amaçlı orjinali taktıgımda...
  3. mmertg

Arazi Sanzımanı Bilgi Lütfen

Herkese iyi günler dilerim aracım def90 3.5 v8 motor lt77 sanzıman 1.67 Araziyi 1.41 le değiştirsem nasıl ve nekadar bir fark olur masrafına değermi beni tatmin edermi:D TEŞEKKÜRLER
  4. mmertg

Çorum Kaloriferi

5. mmertg

Warn 9.5 Cti-s Sentetik Halatlı Uzaktan Kumanda Vs

Ürün çok temiz ve araziye girmeyen bir araçtan çıktı fiyat 6500 0534 347 77 30
  6. mmertg

Defender Tavsiyesi

iyi günler araç resimlerde güzek duruyor tek kapı olması hem avantaj hem dezavantaj kamp için cok mantıklı olduğunu düşünüyorum tabi kalabalık halinde gitmeyecekseniz kamyonet ruhsatlı değilse dahada güzel ruhsat kamyonetsede trafik sigortasını bi araştırın derim onun dışında arabanın duruşu...
  7. mmertg

2013 Modelden Çıkma Aev 2.5inc Yükseltme Kiti

Araziye girmemiş araçtan sökülmüştür fiyat: 4500 tl
  8. mmertg

Radyatör Önüne Karton Vs.

cevap veren herkese çok teşekkür ederim :}
  9. mmertg

Radyatör Önüne Karton Vs.

Radyatör önüne karton, gazete vs.. koyuyorlar. yararları zararları amacı _? yardımcı olursanız sevinirim:smiley:
  10. mmertg

3.5 V8 Motor Arıyorum

land rover 3.5 v8 motor arıyorum nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz?
  11. mmertg

Ka-bar Bk2

Selam türkiyede satan belli biyer yok malesef yurt dısı bağlantısıyla valizde geldi 100 dolar
  12. mmertg

Ka-bar Bk2

selam türkiyede satan belli biyer yok malesef yurt dısı bağlantısıyla valizde geldi 100 dolar
  13. mmertg

El Freni Problemi

bunlarda 2kere acılıp kontrol edildi tamir setini bile aldım ama gerek olmadıgı mevcut bulunanında sağlam oldugu söylendi testten geçti işallah muainedende geçeriz =)
  14. mmertg

Defender Için Ofsetli Jant Yapma

elinize saglık güzel olmus umarım sağlamda olmuştur iyi günlerde kullanın=)
  15. mmertg

Ka-bar Bk2

Bıçak almayı düşünenler Ne alsam diye düşünenler ŞİDDETLE ÖNERİRİM 1095 karbon çelik boyut 27 cm 13cm bıçak ucunlugu dengesi mükemmel

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri