Morphy kullanıcısının son içeriği

1. M

Dizel Isıtıcıyla Su Isıtma

Devir hızını bilmiyorum. Hız ayar düğmesini yarıya kadar açtığımda, motor çalışmaya başlıyor, daha sonra çeyreğe kadar kısınca devri düşerek çalışmaya devam ediyor. Çeyrek seviyedeyken, termostat elektriği kesince duran motor, termostat yeniden elektrik verdiğinde son kaldığı çeyrek seviyeden...
  2. M

İki farklı hız kontrol devresiyle denedim. Motoru yüksek devirde çalıştırıp devri düşürünce çalışmaya devam ediyor ancak durunca kaldığı düşük devir ayarında yeniden başlamıyor. Sorun ne olabilir?
  3. M

Hoşbulduk. İlk denemeyi bir kova suyla yaptım ve üç saatte 15 dereceden 36 dereceye ulaştım. Buradaki amacım suyu duş alma, bulaşık yıkama sıcaklığına ulaştırmaktan ziyade, suyun donmasını engellemekti. Sabahları buz gibi su yerine, hafif ılık suyu maliyetsiz bir şekilde kullanmak ekstrası...
  4. M

Merhaba arkadaşlar. Dizel ısıtıcıyla su ısıtmak için amatörce bir girişimde bulundum ve sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle egzozun ürettiği yüksek ısıyı değerlendirmek amacıyla etrafına ince bakır boru doladım. Bakır boruyu alüminyum folyoyla sarıp, üstünü egzoz beziyle kapladım. Bu sayede...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri