msce2003 kullanıcısının son içeriği

1. msce2003

Belgrad-zagreb-ljublijana-hallstatt Otoban Ücretleri Hakkında

Merhabalar, rotamız ve konaklama detayları aşağıdaki gibi, Rotamız, Istanbul - Bulgaristan - Sırbistan - Hırvatistan - Slovenya - Avusturya Belgrad 4 gece (3 gece gidişte 1 gece dönüşte) Ljubljana 3 gece bunun 1 günü Hallstat belgrad 'ta bukadar kalmamızın sebebi benim pasaport yenilemem...
  2. msce2003

merhaba janberkaydemir Bey, Gezimizi gerçekleştirdik ve tam anlamıyla Ljublijana ve Hallstat 'a aşık olduk :) hele son 1 saat kala olan orman yolu ve romantik straße inanılmazdı gerçekten. ve dediğiniz gibi Belgrad'a dönüşümüzü 1 gün geç yaparak Ljubliana sokaklarını yürüyerek gezerek...
  3. msce2003

birde ek olarak ljublijana - hallstatt arası yollar nasıl ? virajlı uçurumlu yollar varmı ? eşim biraz tedirgin oluyor o yollarda :)
  4. msce2003

Merhaba Janberk Bey, çok teşekkürler bilgilendirme için. hedefim belgrad 'da pasaport işlemlerim var sayfası doldu yeniledilkten sonra direk ljublijana ya geçip 2 gece kalmak konaklarken bled gölü ve hallstat 'ı görmek istiyorum. o yol üzerinde başka görmem gereke yer varmı dır ?
  5. msce2003

Merhaba Dostlar, Pazar yola çıkarak sırasıyla, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Hallstatt ve sonra tekrar geri dönüş yapacağız. benim öğrenmek istediğim Zagreb 'ten slovenyaya giderken zaten otoban ücreti gişelerde ödeniyor değil mi ? sonrasında Ljublijana gideceğim oradan 'da...
  6. msce2003

Antalya Transfer Veya Taksi Tercihi ??

Merhaba Arkadaşlar, 13 Haziran'da ailem ile Antalya 'ya gideceğim. Havaalanından kemer-Göynük Amara Prestige Hotel 'e gideceğim yaklaşık 55 km fakat taksi fiyatları konusunda bir bilgim yok veya transfer 'de bilmiyorum açıkcası. Orada yaşayan veya bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı...
  7. msce2003

Isveç 2018 Gezimiz

Merhaba Hüseyin Bey, önce müthiş bir gezi olmuş paylaştığınız için ayrıca teşekkürler. ben bir arkadaşım ile 18 Ekim - 21 Ekim arasında Stockholm 'de olacağız siz gerçi karavanda kalmışsınız fakat ben uygun ama hostel olmayan bildiğiniz bir yer varmı ? şehire metro veya kolay ulaşımı olan. ben...
  8. msce2003

Üsküp'ten Ohrit, Tiran, Mostar Ve Saraybosna Turu

nacizane tavsiyem eğer kendi aracınız var ise onunla gidin lakin hem uçak parası hem araç kiralama falan derken astarından pahalıya çıkar.
  9. msce2003

Araba Ile Belgraddan Saraybosnaya Ulaşım?

Merhaba, Bulenttk ya ek olarak, yeşil sigortanız dolmadan kesin dönüş yapın yoksa her geçtiğiniz sınır kapısınıda min. 30 € para ödersiniz sigorta için ve de güncel navigasyonda yollardaki hız limitlerini uyarıyor ve kesin bunlara uyun dediği gibi özellikle Bulgaristanda dürbünlü cezalar meşhur...
  10. msce2003

Zagreb Venedik Araç Ile Gidiş

Merhaba, maalesef yapamadık bir kaç sorun oldu seyahat süremiz ile ilgili bu nedenle Zagrep 2 gün kaldıktan sonra geri dönmek zorunda kaldık. size bol şans bu senede tamamlamak için rezervasyonlarımı yaptım bir aksilik çıkmaz ise Ağustos sonu tekrar gideceeğiz inşallah. size iyi yolculuklar...
  11. msce2003

Balkanlar - Arabayla Balkan Turu - 7 Ülke - 3,500 Km

Merhaba Deapsea, müthiş bir tur olmuş sadece Ohrid yolunu merka ediyorum çok uöurum ve tehlikeli olduğundan bahsediyorlar. O yol hakkında biraz bilgi alabilirmiyim ? Teşekkürler
  12. msce2003

Eylül Araç Ile Avrupa

yok şu şekilde işte, siz misal pasaportunuz kaybettiniz size geçici seyahat belgesi veriyorlar ve 15 gün bunun süresi var bununla devam edebilirsiniz ve TR ye dönebilirsiniz ama biz Sırbistan vatandaşıyız ve Istanbul'a geri dönücez diyelim ve bize evrak verdiğinde ben istanbul 'a dönemiyırum o...
  13. msce2003

Eylül Araç Ile Avrupa

EVet işte bizede aynı ieyi anlattılar gittiğini ülke türk konsolosluğu size turkiyeye dönebilmeniz için geçici pasaport veriyorlar 15 günlük geçerlilği olan onunla ülkenize geri dönebiliyorsunuz bukadar. Yoksa uzatma mümkün değil maalesef
  14. msce2003

Eylül Araç Ile Avrupa

Zaten pasaport uzatmayı olduğunuz ülkede yapamassınız anca size pasaportu veren ülkeye geri gidebilmeniz için geçici seyahat belgesi verir ve gidersin kendi ülkene uzatırsın yoksa sana gittiğin ülke konsolosluğu yeni pasaport veya uzatma yapamaz.
  15. msce2003

Eylül Araç Ile Avrupa

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler