Muhsin37 kullanıcısının son içeriği

1. M

Karavan'a Ilk Adım

Güzel günler de kullanın...
  2. M

Kastamonu

Kastamonu
  3. M

Kastamonu

Kastamonu
  4. M

Karavan'a Ilk Adım

Araciniz hayırlı olsun.projenizi merakla takip ediyorum.kolay gels
  5. M

Karavancı Dostumuz Bülent Göncü'yü (çöl Kartalı) Kaybettik.

Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun
  6. M

Olimpiyat Ester 7 Kişilik Çadır Nasıldır

Çok teşekkür ederim..
  7. M

Cevabınız için teşekkür ederim...ama şu anda çadır işini aldim.Saglik problemlerimden dolayı çadır uygun olmayabilir..Eger imkanım olursa panelvan almayı düşünüyorum.
  8. M

Çok teşekkür ederim
  9. M

Hazır sizi bulmuş Ken sorayim.kalitesi tatmin eder mi. yoksa biraz daha üzerine katıp daha kaliteli bir çadır mi alayım.onerebileceginiz bir çadır varmı. Çadır yuksek olması onemli
  10. M

Yazarken telefonun kelime düzeltmesi den düzgün yazamadım
  11. M

Merhaba Öncelikle sorunu yanıtladığı iz için teşekkür ederim Daha önce hiç kamp tecrübemizle olmada forumda acemiyim. Bende büyük bir çadır istiyorum. Kurmasını çok sorun etmiyorum acikcasi.rahat etmem daha önemli.Birde kamp alanları da iki çadır olunca iki katını para istenir acaba bu konuyu...
  12. M

Telefon dan yazdığım için klavyenin azizliginaz uğradım konu basligi ve bazı kelimeler yanlis oldu. Zaten son derece acemiyim forum konusunda, düzeltmeyide beceremedim kusuruma bakmayın.
  13. M

Merhaba Forum u uzun bir kaç yıldır takip etmekteyim.Oncelikle emegi gecen herkese teşekkür ederim. Yazin yapmayı planladığını kamp için malzeme tedariki ne başladım. Daha öncesinden kampçılık la ilgili hic bir tecrübe ve bilgim yok.Tamamiyle buradan edindiğim bilgiler doğrultusunda bir liste...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri