MustafaG kullanıcısının son içeriği

1. M

Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Arkadaşlar merhaba, Sonunda aradığım özelliklerde hazır donanımlı bir araca sahip oldum. Aracım 1996 model Vitara JLX 1.6, 3 kapı, benzinli ve otomatik vites. Araç üzerindeki ekipman; ön arka çelik tampon, 10000lb vinç, ön arka dodik, BF Goodrich T/A...
  2. M

Suzziki Vitaranın Orjinal Kitapcığı

Ynt: Suzziki Vitaranın Orjinal Kitapcığı Merhaba, Hangi model Vitaraların kullanım kılavuzu acaba? 96 model JLX 1.6 3kapıları da kapsıyor mu?
  3. M

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Arkadaşlar, mesajıma cevap yazan herkese öncelikle teşekkür ederim. Değerli yorumlarınız ile umarım doğru aracı bulacağım. İlk mesajı yazmamdan sonra yaklaşık birkaç ay geçti ve internetten ve sizin gibi dostlardan edindiğim bilgilere dayanarak Suzuki...
  4. M

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Off-road macerama yeni başlamak üzere olduğum için çevremde bu işlerden anlayan bir dostum yok. Zaman içerisinde sizler gibi edineceğim dostlardan tavsiyeler almak için bu foruma üye oldum. Vereceğiniz değerli bilgiler ışığında bir araç almak istiyorum...
  5. M

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Açıkçası 5.2lt hacime sahip bir motorda LPG performansını test etme şansım olmadı. Doğru söylüyorsunuz, belki hissetmek daha zor olabilir küçük hacimli motorlara göre.
  6. M

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Areklim Bey, nazik ilginize çok teşekkür ederim. Fakat amacım daha uygun fiyatlı çok fazla donanıma sahip olmayan bir araç almak. Kendime göre donanım eklemek istiyorum. Tekrar teşekkür ederim.
  7. M

Ynt: Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi Oğuzhan Bey Merhaba, Grand Cherokee her zaman için benim de aklımda fakat başlangıç için nasıl olur diye düşünmekteyim. Piyasadaki araçların tamamına yakını çok fazla kilometre yapmış ve çok da uygun olmayan LPG sistemi takılı vaziyette. Bu da tabi ki...
  8. M

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katılmaya çalışan bir off-road sever olarak sizlerin tecrübelerinden faydalanarak bir araç satın almak istiyorum. Çok uzun yaptığım araştırmalar sonunda başlangıç olarak Suzuki Samurai ile yola koyulmak en mantıklısı gibi geliyor. Manuel vites, benzinli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri