mustafapusti kullanıcısının son içeriği

1. mustafapusti

Victron Vrm Portal Hata Mesajı

Şuan benden bir aksaklık yok ama uzun süredir geçmedi. Bazılarında sistem verileri gğncellemiyormuş. Dün bakımda yaptıkar sanırım ama uyarı hala devam ediyor.
  2. mustafapusti

Victron Vrm Portal Hata Mesajı

Merhaba abilerim. 3 gündür victron vrm portalına uyarı mesajı geliyor. Google aramasıyla aynı sorunu yaşayan bir kişi var ama çözüm yok. Daha önce bu sorunu yaşayan yada çözümü bilen var mı?
  3. mustafapusti

Volkswagen Crafter İlk Karavanımı Yapıyorum

görsellerin devamı
  4. mustafapusti

görsellerin devamı
  5. mustafapusti

Merhaba abilerim. Sonunda karavanım bitti. İstediğim gibi bir hale geldi. Tek eksiği bu hafta 5cm'lik yükseltme ve tekerlere spacer ile 2-3 cm genişletme yapılacak. Karavan yapım aşamalarını yoğunluktan dolayı ne video çekebildim nede burada anlatabildim. Şuan aracımın son hali görselde olduğu...
  6. mustafapusti

3 Sistem Buzdolabı Çalışma Problemi

Merhaba hocam. Dünden buyana çalışıyor ve hata vermedi. Baca çıkış havalandırmasıda yetersiz sanırım. Mevcutta olan fanı söküp, Onun içinde trumanın yuvarlak baca çıkışını alıp direk buzdolabına montaj ile baca dumanını araç dışına vereceğim.
  7. mustafapusti

Bugün buzdolabının yanma odasını açtım. Herşey tertemiz görünüyor. Kurum bağlamamış. Ama dikkatimi çeken şey baca içerisine giren boruyu aşev yakıyordu. Yanmayı sağlayan boruyu biraz dışa doğru çektim ve şuan yanma direk bacaya doğru gidiyor. Sarsıntıdan dolayı kayması çok zor gibi görünüyor...
  8. mustafapusti

Şuan tatilden döndüm samsundayım. Hava sıcaklığı çok düşük değil. Karavanlar için olan bu tüp en yakın 40km mesafede olan bayide görünüyor. Yarın buzdolabını söküp arka kısımda yanma odasını kontrol edeceğim artık. Hortumlarada hava basıp içinde tıkanma vs var mı kontrol edeceğim.
  9. mustafapusti

Hocam 1-2 saat önce evde olan Aygaz küçük tüpü bağladım ama aynı problemi yaşıyorum. Yine yanmayı kesip hata veriyor buzdolabı.
  10. mustafapusti

Bu şekilde sürekli sorun yaşamaktansa Aygaz tüpe geçmek en mantıklısı. İlk önce mevcut gazı boşaltıp tekrar LPG doldurup deneyeceğim. LPG için havalandırmada vardı. Orayıda kapatıp soğumasını engellemem lazım. Olmazsa Aygaz tüpe geçerim artık. Maliyet olarak çok fark yaratıyor ama sorun...
  11. mustafapusti

Arıza kodu vermiyor hocam. Sadece ledler yanıp sönüyor. Uzun süre LPG ile sorunsuz kullandım. En son LPG yi farklı yerden, kayserideyken aldım. Sorun LPG karışı mı olabilir mi? Yada hava soğuduğu için LPG yetersiz mi kalıyor. Propana geçersem eğer dolumu yapılıyor mu? Dolum yapılıyorsa nerelerde...
  12. mustafapusti

Merhaba abiler. Thetford 3 sistem buzdolabımda bu aralar sorun yaşıyorum. Araçla sabit konaklama durumunda buzdolabını gaz moduna geçiriyorum 4-5 saat sonra gaz işareti yanıp sönüyor ve çalışmayı durduruyor. Gaz olarak LPG kullanıyorum. Arada truma nın duo control ve gaz filtresi var. Gaz...
  13. mustafapusti

Samsun, Kayseri Veya Ankara Da Victron Mk3 Cihazı Olan Var Mı?

Merhaba abilerim. Victron multiplus ım için 2 dakikalık işlem için mk3 usb aparatı gerekiyor. İnverterı dışarıdan enerjiye bağladığımda aküleri şart etmek yerine “storage” moduna geçip sadece sistemi besliyor. Akülerimi şart etmiyor. Bu ayarı kapatmak için bu cihaza ihtiyacğım var. Sadece bu...
  14. mustafapusti

Temiz Su Şamandırası 2 Cihaza Bağlanabilir Mi?

ŞAmandıralar fotoğraftaki gibi hocam. 2 adet kablosu var. İlk cihazımda çıkış yok. 2 cihazda digital cihaz hocam. Giriş var sadece.
  15. mustafapusti

Temiz Su Şamandırası 2 Cihaza Bağlanabilir Mi?

Merhabalar. Aracımın temiz su şamandırasının mevcut akıllı sistemde seviye göstergesi var ama ben bunu ek olarak victron cerbo gx cihazınada bağlamak istiyorum. Tek şamandırayı 2 farklı cihaza bağlarsam bir sorun yaşar mıyım? Siyah ve gri su şamandırası içinde aynı işlemi yapacağım. Deneme...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri