-MUSTANG- kullanıcısının son içeriği

1. M

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Araclar saglamda millet aptal bi yerde bi dedikodu duysun ona inanir ama gidip gercegi arastirmaz parcasi yokmus gibi bi suru luzumsuz seye inaniyorlar ben sanayide bugune kadar butun parcalari buldum ve aracim bu gune kadar bi problemde cıkarmadı cok saglam arabalar lada nivanın bi suru parcasi...
  2. M

Kış lastikleri bu konuda iyi kar ve buz vakumu var çünkü mt (camur lastiği) kızak gibi kayıyor burda buyuk ihtimal patinaja kalinca kaydı arka
  3. M

lastik fena değil gibi duruyor ama birazcık fazla gaz bile versen kontrolden çıkınca toparlaması zor oluyor terranonun suçu değildir ben bf goodrich at kullanıyorum bu şekilde kayma başıma pek gelmedi ama senin yokuşun eğimi ve buzlanma miktarı fazlada olabilir
  4. M

benim sormak istediğim bir soru var cam fitillerinin uyumlu olduğu başka model var mı cam fitillerinden su alıyor yıkamada nerden bulabilirim cam fitilinden 97 model 2.4 terrano
  5. M

bende benzinli 2.4 var 97 model evet gerçektende hiç problem yaşamadım hem sağlam hem uzun ömürlü hemde yakıt olarak ekonomik nerdeyse 2 tonluk kütlesine rağmen küçük 4x4 lerden daha az yakıyor ben çok memnunum yoldada otomobil gibi konforlu arazidede çok sağlam
  6. M

tamam çok teşekkür ederim
  7. M

Buda benim ki tavana sepet ve tepe lambaları için tavan çıtası tarzı ayaklar lazım sizinkinde orjinalinde varmıydı yoksa sonradan mı takıldı
  8. M

3.0 motorlar zd 30 model patrollarla aynı motordu galiba patrol da nerdeyse arazi araçları arasında üst sıralarda başarılı inşallah diri ve düzgün kullanılmış bir terranoya rastlarsınız şimdiden hayırlı olsun
  9. M

eğer dizel alacaksanız 3.0 di olanı yeni nesil motor 154 beygir ve de 2.7 den daha az yakıyor
  10. M

ev evet gerçekten en az yakan arazi aracıdır belkide evet 7 koltuklu ama lpg tankını koltugun arkasına monteli olması lazım dizeller biraz daha fazla yakıyor benzinliye göre dizeller uzun yolda 45 55 kuruş arası galiba türkiyede pek tutulmamış ama iyikide tutulmamış yoksa fiyatı 40 dan aşağı...
  11. M

TERRANON hayırlı uğurlu olsun farlar eski golflerin farlarıyla uyumluymuş galiba onlarla değiştirebilirsin
  12. M

araban hayırlı olsun çok güzel görünüyor bişey sormak istiyorum tavandaki çıtaları neren aldınız ben de takmayı düşünüyorum tepe lambaları tavan sepeti gibi şeyler için
  13. M

ben 3 ay önce 97 2.4 terrano aldım ilk sahibinden aldığıma pişman olmadım arazide de çok başarılı şehirdede, uzun yolda 30-35 kuruş arası şehir içi 40 kuruş civarlarında yakıyor 4x4 ler arasında belkide en az yakanlardandır. Çok konforlu sağlam bi araç düzgün ve diri olarak bulunca uzun...
  14. M

0530 553 88 61 telefon numaram bu

0530 553 88 61 telefon numaram bu
  15. M

sis farları ayrı satılık mı

sis farları ayrı satılık mı

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız