myoki kullanıcısının son içeriği

1. M

Çekme Karavan Aldim Yardiminiza İhti̇yacim Var

basoglu ıkıncı el aldım
  2. M

Kardesım onu da arastırdım hatta 450 tl buldum da benım karavan 5 mt uzunluk 220 genişlikteymiş sığmadı bende 1100 tl ye 1 kamyonla getıttırıyorum parça olarak kamyon 7 m 250 uzunlukdaymıs aymıs
  3. M

Kardesım onu da arastırdım hatta 450 tl buldum da benım karavan 5 mt uzunluk 220 genişlikteymiş sığmadı bende 1100 tl ye 1 kamyonla getıttırıyorum parça olarak kamyon 7 m 250 uzunlukdaymıs
  4. M

Selam arkadaşlar.İstanbuldan çekme karavan alıyorum nasip olursa fakat karavanı getirecek aracım yok benim aracım opel corsa 1.4 100 Yıl model Alacağım karavan Başoğlu 4 Mt 2Mt karavan aracımda çeki demiri yok olsa dahi frenli torsiyon dingil var fakat aracıma ve tecrübesizliğime güvenemiyorum...
  5. M

Selamun aleyküm kardeşim be sıfırdan karavan yapacağımda dingil hakkında bilgi almak istiyorum...

Selamun aleyküm kardeşim be sıfırdan karavan yapacağımda dingil hakkında bilgi almak istiyorum fren sistemi nasıl olacak 3mt 2mt yukseklık 1.90 olacak yardımcı olabılırmısın
  6. M

Karavan Şasi̇ Hakkinda

Alaminium iyi fikir fakat maliyeti çok yükselir diye düşünüyorum.Karavanın 50 yıl ömrü olmasına gerek yok ben o kadar yaşayamam :)))
  7. M

Karavan Şasi̇ Hakkinda

Selam arkadaşlar. Siteyi gezdiğimde eski konuların bile durduğunu farkettim bu güzel birşey 2019 yılı olarak karavan konusunda mekanik ve elektronik olarak gelişmiş olabileceğini düşünmekteyim.Bende sizlerden birisi gibi karavanın keyfini sürmek isteyenlerden biriyim.Hiç tecrübem yok fakat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri