Nagihan07 kullanıcısının son içeriği

1. N

Çadır Tavsiyesi

Ynt: Çadır Tavsiyesi 2 kişiyiz 3 kişilik yeterli olur diye düşünüyorum 450-500 e kadar alabilirim
  2. N

Çadır Tavsiyesi

Ynt: Çadır Tavsiyesi merhaba öncelikle ilginize teşekkür ederim biz yürüyüşte yapıyoruz ama ortalama ağırlıklarında pek fark göremedim ben
  3. N

Çadır Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar aşağıda verdiğin linklerdenveya bunun dışında fiyatı uygun çadır tavsiyesinde bulanabilir misiniz? http://www.hizlial.com/olimpia-abside-4-kisilik-cadir/10372321 http://www.hizlial.com/freecamp-classicnest-300-cadir/10530492?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=10552754...
  4. N

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası almadan önce telefonla ara deneyeceğini ve rahat edemezsen iade edip edemeyeceğini sor sonra al
  5. N

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası fiyat düşükse mutlaka kaliteside düşüktür
  6. N

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası acelen yoksa başka markalarda araştır denemeden neyden memnun kalacağını bilemiyorsun benim neredeyse çanta koleksiyonum oldu
  7. N

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası şahsen ben nort face in ürünlerinden hep memnun kaldım deuter içinde konforlu diyenler var ama onlar günübirlik yürüyenler ama ben olsam nort face alırım
  8. N

Sırt Çantası

Ynt: Sırt Çantası bu çantaları mağazada görüp denedin mi
  9. N

Kaz Dağları

merhabalar..bu yaz kaz dağlarına 3-4 günlük kamplı gezi düşünüyoruz. ancak bu bölgeyle ilgili herhangi bir bilgimiz yok.bize bu konuda-rota,yapılması ve yapılmaması gerekenler vs.-bilgi verebilecek arkadaşlara şimdide çok teşekkür ediyoruz. EDREMİTTEN ÇIKACAĞIZ
  10. N

Olimpia Avance 4 Kişilik Çadır Kullanımı

Ynt: Olimpia Avance 4 Kişilik Çadır Kullanımı Bunlarda cift katli oyle degil mi kusura bakmayin soruyorum ama cok yeniyim pek bilgim yok
  11. N

Ynt: Olimpia Avance 4 Kişilik Çadır Kullanımı Oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim.beni en cok korkutan cadirda nemlenme olmasi ben zaten 2 kisilik dusunuyorum tek yatacagim icinde
  12. N

Ynt: Olimpia Avance 4 Kişilik Çadır Kullanımı peki siz bu çadırı kullanıp memnun kaldınız mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri