nexius kullanıcısının son içeriği

1. N

Hangi Jeepi Almalıyım?

kendi kullandığım aracı önerebilirim , 2003-2009 arası bir outback h6 3.0 . Elbette 2.5 modeli de alınabilir. 2.5 yakıt olarak %10 daha az yakar ama triger bakımı var. 3.0 ise zincirli sistem. ancak uzun süre kullanmayı düşünmeniz gerekli zira 2. elde kolay satılan bir araç değil.
  2. N

Toplamaya Başlıyoruz 96 Zj 5.2 Öneri Ve Tecrübe Alınır

Dejavu oldu resmen, ben de bu arabadan 5-6 sene önce aldığımda LPG ciye gittim ''bu ayar tutmaz ateşlemeyi göster ustaya'' dedi, Secahatin Usta'ya gittim ve buji, buji kabloları, tevzi makarası, dist kapağı değişmişti. Sonra LPG ci ayar yapmıştı ve de rahat 32-33 litre olan şehir içi tüketim 25...
  3. N

Tahoe Sport Arıyorum

Şu da burada dursun, öylesine dolaşırken denk geldi. araba satılıp link ölene kadar birileri girip bakar bu güzelliği paylaşmak istedim. böyle bir motor seçeneğinden haberim yoktu. 6,5 dizel sport
  4. N

Death Wobble Sorunu

kocaeli- sakarya arasında bu sorunu yaşamıştım 95 model 5.2 ile, arabanın yavru şanzımanı arabanın tabanını delip dışarıya çıkmıştı. eskiden üye değildim ve forumu düzenli okurdum. kim olduğunu hatırlamıyorum ama bir forum üyesinin daha başına gelmişti bu.
  5. N

Jeep Grand Cheroke 4.0 İle İlgili Herşey

baya uzun süre olmuş belki çözmüşsünüzdür ama yazayım. bende eskiden bir Nissan vardı ve de ses yaptığı için poryalarını değiştirmiştim.Değişimden sonra ABS ışığı kafasına göre yanıp sönmeye başladı ve ABS gerçekten de çalışmıyordu ışık yandığında. Çok sonradan anlamıştık poryalar orjinal ölçüde...
  6. N

CHEROKEE 4.7 1999-2004 WJ KASA ALIRKEN BAKILACAK

kesinlikle daha diri, bir defa burada kazalı araç yok gibi bir şey. a-b-c-d diye kategoriler var. D en hafif hasarlı olan. tampon, far falan kırılmış. C kategorisi de nasıl diyim tampon ve farlar hariç çamurlukta da hasar olmuş ve radyatör de sizlere ömür gibi. B ve A kategorileri ise daha ağır...
  7. N

ZJ kasayı düşünmüyorum açıkçası. Önceden 5.2 kullanmıştım. Ben 4.0 yazdığım için belki yanıldınız ve ZJ istediğimi düşündünüz ama , 4.0 dan kastım WJ kasanın 4.0 idi. Burada(ingilterede) çok fazla WJ 4.0 var hatta 4.7 den daha fazla.
  8. N

kesinlikle o çok daha iyi çünkü Aisin. Ben de bir kaç tane Japon arabası kullandım ve en sorunsuz şanzımanları üretiyor adamlar. Gerçekten çok da akıllı ne yapması gerektiğini bilen şanzımanlar uzun yolda falan. Önceki postta söylediğim gibi ilk isteğim Mercedes ML 320 ama adam akıllı LPG li...
  9. N

teşekkür ederim arkadaşlar cevaplar için. Madem XJ nin şanzımanı değil o zaman 4.0 diye ısrar etmeye gerek yok. Artık temiz ne denk getirirsem onu alacağım 4.0, 4.7 ve ya 4.7 H.O. Ne biçim bir meretmiş bu GC denen şey. seneler de geçse bir yerde arzulatıyor kendini.
  10. N

Arkadaşlar merhaba, 5 sene kadar önce çok fazla meraklısı olmasam da bir 5.2 ZJ almıştım. Alma sebebim zaman zaman köy yollarına ve kırsala çıkıyor olmamdı.Ancak araç pek çok problem çıkardı ve sattım.Fakat aracı sattıktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde sorunun marka değil benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR