nisya kullanıcısının son içeriği

1. nisya

KIA VENGA

Ynt: KIA VENGA uzun zaman oldu foruma yazalı,bu arada ben arabayı aldım ve deneyimlerimi kendim kullanarak elde ettim.Ve 1.5 yıldır bende olan vengamı almak hayatımda verdığım en doğru kararlardan biri oldu.konforu en büyük artısı benim gözümde ,uzun yolda da çok keyifli,arka koltuk bölümü...
  2. nisya

20 günlük tatil planı önerileri?

arkadaslar merhaba, 20 günlük tatilim var ve bir plan olusturmam gerekıyor yurt dısı ya da ıcı fark etmez bır plan yapmak ıstıyorum ancak aklımda hıcbır fıkır yok! fıkırlerınıze ortakda olabılırım:D tesekkurler!
  3. nisya

Scooter İle Eskişehir-Kaş

Ynt: Scooter İle Eskişehir-Kaş Cok imrendim valla,tebrikler! aslinda bircogumuza cesaret getiren bir deneyim oldu bu paylasim:) keyifli guzel gunlere!
  4. nisya

KIA VENGA

Merhaba Arkadaslar! Uzun suren arastirmalarin sorununda kendimi hicte aklimda olmayan bir araci satin alirken buldum.Kia Venga ,Turkiye de yeni olan bir arac.6 ay kadar bir sure olmus.Yabanci kaynaklardan kullanici fikirlerine goz attim,insanlar aile araci konforlu ve cok ekonomik diye...
  5. nisya

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010) Fotograflar cok guzel! herkesin emegine saaglik ayrica usenmeyip buraya eklediginiz icinde tesekkurler! (not:fotolarda kendime bir baktim da,sozde boza sevmezdim ben ,nasilda icine dusmusum:D -keyifli bir...
  6. nisya

Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul

Ynt: Arama Kurtarma Eğitimi - İstanbul Ben de bu egitime katilmak isterim,tarihler de uygun olursa kacirmam umarim!
  7. nisya

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi (4 Eylül 2010) Geziyi duzenleyen ,katilan ,tanistigim tanisamadigim herkese cook tesekkurler bu guzel ortam icin.ortakoy de gunesin dogusuna ortak olmak arkadaslarimla, paha bicilemez bir keyifti! fotograflar harika...
  8. nisya

Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) Herkese merhabalar arkadaslar,heyecaanli bekleyis basladi benim icin.Biran once aksam olsun istiyorum:)gerci o kadar fotografci ve makinenin arasinda (zigercinin onunde bekleyen kedi gibi :D ) kalicam ama...
  9. nisya

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) Hasan arkadasim duzeltme icin tesekkurler,ben burda yapmaya calisirken sen meger coktan halletmissin.gorusmek uzere.
  10. nisya

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) Pardon arkadaslar bir hata oldu:)) 01- Hasan Koca ( hasanfb ) 02- İrfan Kızılkaya ( irfank ) 03- Hakan Özkaya ( Kasif ) 04- Şule Aktay (aktaysu) 05- Mustafa Coşkun (Mustafa) 06- Sevgi...
  11. nisya

Ynt: Gezenbilir 4. Geleneksel Ramazan Gecesi Fotoğraf Gezisi Duyurusu (4 Eylül 2010) 32-Aysin Erdem (nisya) i
  12. nisya

5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar)

Ynt: 5. Geleneksel Gezenbilir İftar Buluşması (28 Ağustos 2010) (Fotoğraflar) Harika bir etkinlik olmus yine,fotograflarda super. O masalar kalsin oyle kalsin:))
  13. nisya

Arazide İftar ve Sonrası Off - Road (21 Ağustos 2010) Fotoğraflar

Ynt: Arazide İftar ve Sonrası Off - Road (21 Ağustos 2010) Fotoğraflar Coook guzel fotograflar! ;)
  14. nisya

Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010)

Ynt: Gezenbilir Şeker Bayramı Dalış Gezisi Duyurusu (08-11 Eylül 2010) Katilmayi coook isterim-arac yok ilk dalisim olacak ama umarim bir cozum bulabilriim-Bu keyifli organizasyonda gorusmek dilegiyle ;)
  15. nisya

Gezenbilir, İftar Vakti Hep Birlikte

Ynt: Gezenbilir, İftar Vakti Hep Birlikte :D :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto