Niyazi Zorlu kullanıcısının son içeriği

1. Niyazi Zorlu

Karavan Camı Için Yardımcı Olur Musunuz

Kampersan Karavan Yedek Parçaları - 0532 326 07 38 istediğiniz ebatlarda cam vardır.
  2. Niyazi Zorlu

Karavan Yalıtım Kullanabileceğiniz Malzeme.

Hayır içeri ısı girmesi ve çıkmasını engelliyor.Oto ön camlara koyduğumuz malzeme gibi düşünün.
  3. Niyazi Zorlu

Karavan Yalıtım Kullanabileceğiniz Malzeme.

Alüminyum Folyolu ( Metalize ) Balonlu Naylon her türlü yaltımda kullanabilirsiniz.Ben karavanımda kullandım.
  4. Niyazi Zorlu

Karavan Dönüşümü - Isı Yalıtımı

Benim yalıtım uygulaması ilk Alüminyum falyolu 3 cm taş yünü.sonra 2 cm xps ve son kat olarak Alüminyum Folyolu ( Metalize ) Balonlu Naylon kullandım.
  5. Niyazi Zorlu

Yeni Bir Karavan Hikayesi

Karvanımda yalıtım yenileme çalışmasını bitirdim.Taşyünü,eps ve son kat alümyüm yalıtım malzemesi kullandım.
  6. Niyazi Zorlu

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

7. Niyazi Zorlu

Motokaravan Için Firma Tavsiyesi

Ankarada Demir karavan önerebilirim.Temiz işçilik güvenilir ve istediğiniz doğrultuda imalat yapan güvenilir bir aile çalışanları.İşini iyi yapan bir firma.
  8. Niyazi Zorlu

Yurtdışına Karavan İle Çıkmak Ve Araç Kişi Sayısı

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Konaklamalarınızı karavan kamp alanlarındamı yaptınız.Seyahatiniz süresince tavsiye edeceğiniz yerler.En uygun yol güzergahi konusunda bilgilerinizi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız bizi aydınlatırsınız.Selamlar.
  9. Niyazi Zorlu

Teşekkürler,bilgilendirmeniz ve ilginiz için.
  10. Niyazi Zorlu

Uyarılar için teşekkür ederim.Çocuk yok,4 yetişkin olarak düşünmüştük.Gezi Yunanistan,Mekodonya,Arnavutluk ve Bosna Hersek olarak düşünmüştük.
  11. Niyazi Zorlu

Araç 3 kişilik. 4 kişi sorun olurmu?
  12. Niyazi Zorlu

Balkanlara Yunanistandan çıkmak üzere karavanımla 4 kişi seyahat yapmak düşünüyorum.Ruhsat 1+2 kişilik. 4 kişi sorun olurmu.Ayrıca önerilerinizi ve yurt dışı çıkışlarda nelere dikkat edilmesi gerekir.Önerilerinizi bekliyorum.
  13. Niyazi Zorlu

Yurtdışına Karavan İle Çıkmak

Balkanlara Motokaravanımla seyahat etmek istiyorum.Karavan ruhsatim 2+1 .Fakat 4 kişi olarak çıkmak mümkünmü. 4 kişi sorun olurmu.
  14. Niyazi Zorlu

Gezenbilir 8.kiş Kampi Fotoğraflari

Harika bir kamp gezi olmuş.ÖZEL nedenlerden katılamadım.İnşallah seneye katılabilirim.Fotografların devamını bekleyeceğim.
  15. Niyazi Zorlu

Panelvanların Kargo Bölümleri Kesilip Uzatıp Genişletilebilir mi?

Ankarada yaptırdım,karavanım citreon jamper 15 m.ben 1,5 yıl oldu yaptırdım şimdi ücret bilemiyorum.Kalbur Karavan diye youtube de görebilirsiniz.Docatoyada yapıyor.İyi günler dilerim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri