nopasaran kullanıcısının son içeriği

1. N

Freelander Almak İstiyorum

Ynt: Freelander Almak İstiyorum öyle diyorsanız öyledir
  2. N

Ynt: Freelander Almak İstiyorum Aslında difransiyel vb her şeyi elden geçirdik zaten bu tür şeyleri masraftan pek saymıyorum. Şaft düzgün söylemiştim sanırım. En güzel tarafı motor radyatör vb. zaten çok iyi. Ben lpg zımbırtısının ayarını bu işi çok iyi yapan bir akl ci ustadan rica edip...
  3. N

Freelander Sport Siyah 2000 Model Benzin + Lpg Kaportasınde Değişeni Olmayan Ve Yürüyen Aksamı Probl

Freelander Sport Siyah 2000 model benzin + lpg kaportasınde değişeni olmayan ve yürüyen aksamı problemsiz düz vites
  4. N

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu İnşaat sektöründe 7/12 çalışıyorum o yüzden özel tatil zamanları hariç hiçbir etkinliğe katılma fırsatı olmuyor. Balayında yedigöller yolunda ve sümela yolunda gezenbilir etiketlerini görüp izlediğim (uzun süredir izliyor takip ediyordum zaten yazacak...
  5. N

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba 2000 model Land Rover Freelander 1.8 Benzin+Lpg Siyah Düz vites 4x4 (Enis Usta Kızsa da 4x2 kullanıyorum :)
  6. N

Ynt: Freelander Almak İstiyorum hem kaporta hem de hareket aksamlarında hali hazırda sorunları olmayan daha doğrusu olan sorunları yaptırılmış olsun dediğim 2 kapılı spor model 1.8 lpg takılmış freelander fiyatı 23200 olunca pek bir sevinip aracı aldım. debriyaj ve şanzumandaki sorunlara bmv...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri