oceangoing78 kullanıcısının son içeriği

1. oceangoing78

Suzuki Vitara 5k Yükseltme Kiti

Herkese selamlar.. izmir içi2000 mod Suzuki Vitara 5k aracım için 3' prof. Yükseltme kiti arıyorum. Get yükseltme istemiyorum.. uygulamasını da yaptirabilecegim iyi bi usta var mıdır?
  2. oceangoing78

Suzuki 2.5 Gv'ye Verilen Para Normal Mi ?

Hocam 200 bini gecmemis,yükseltme vinç vs. takılmamış bi tane bulursanız 40 bine kadar alinacak bi araç... asla üzmez... çıkmam demez..
  3. oceangoing78

Suzuki 2.5 Gv'ye Verilen Para Normal Mi ?

Selamlar... yaklaşık 1 senedir 2000 model 5k 1.6 otomatik kullanıyorum..uzun araştırmalar ve büyüklerimin tavsiyesi neticesinde aracımı aldım.. hangi ustaya/kullanıcıya sorduysam V motor alma dediler...herkes 1.6 tavsiye etti.. aracimdan coook coook memnunum.. evet rampalari 100 100...
  4. oceangoing78

En Sonunda Çoook Uzun Ama Hakketen Çoookk Uzun Zaman Sonra 4x4 Araç Ile Aranızdayım.... :)

Hoşgeldiniz... aracınız hayırlı olsun... cok yakışıklı duruyor maşallah ... kazasız belasız inşallah
  5. oceangoing78

Lastik Seçimi

Selamlar... aracim 2000 mod 1.6 vitara jlx otomatik.. aracımda 215 80 15 Bridgestone Bilizzak M+S lastik var... lastiklerin çamur kum ve asfalta performasi performası şahane .. alacak olan varsa hiç düşünmesin derim.. gelelim soruma.. yazlıklar için A/T hariç ne önerirsiniz... yardımlarınızı...
  6. oceangoing78

1.6 Vitara Jlx

2000 model orjinal 132 bin km 5k 1.6 otamatik vitara aldim.. araçta ektra port bagaj var.. baska gram fazladan vida göremezsiniz... Orta derece off road yapma imkanı buldum... Yok böyle keyif... Şiddetle ve ısrarla tavsiye ediyorum...
  7. oceangoing78

Vitara Jlx 5k Yazılım Hakkında

Selamlar.. 2000 model 5k otomatik vitara aldım... bu araclara yazılım atilabiliyormu? Koni hakkında bilgi sahibi olanları bekliyorum..
  8. oceangoing78

Tanışma Bölümü (Karavan)

selamlar.... 2000 mod suzuki 5k AT ile aranıza katılmış bulunmaktayım
  9. oceangoing78

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 06. Bölüm Duyurusu (Portreler)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 6. Bölüm Duyurusu (Portreler) emeği geçenlerin ellerine sağlık..........
  10. oceangoing78

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 05. Bölüm Duyurusu (Uçan Adamlar)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 5. Bölüm Duyurusu (Uçan Adamlar) hem kalite hemde görsellik açısından mükemmel bir program... hiç kaçırmadan izliyorum.. tüm ekibe başarılarının devamını diliyorum....
  11. oceangoing78

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi az önce eksik yazmışım sanırım...herkese selamlar... 1- Ad Soyad : Mehmet Çelenli Yaş : 30 Meslek : Esnaf Sahip olduğu Araç: Hundai Accent (4x4 istiyoooooor) İlgi alanları...
  12. oceangoing78

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi selam arkadaşlar.... aranıza yeni katıldım.... çocukluğumdan beri doğa tutkunuyum... aslen safranbolu luyum... aranızda gidenleriniz olmuştur... son 15 senedir her vakit buldugumda kendimi ormana akabinde ateşin başına atıyorum.... kendi memleketimde...
  13. oceangoing78

tanışma

selam arkadaşlar.... aranıza yeni katıldım.... çocukluğumdan beri doğa tutkunuyum... aslen safranbolu luyum... aranızda gidenleriniz olmuştur... son 15 senedir her vakit buldugumda kendimi ormana akabinde ateşin başına atıyorum.... kendi memleketimde ayak basmadık dağ tepe bırakmadım... off road...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri