okutbay kullanıcısının son içeriği

1. okutbay

Uzun Süreli Yürüyüş İçin Çadır Ekipman Tavsiye

Öncelikle bol şans ve iyi eğlenceler dilerim. Ben fındık-üzüm karışımı, bir de hurma almayı seviyorum. Diğer konularda "bir decathlon mağazasına git oradan uygun görecekleri al çık." derim. Şahsen bu model çadırları çok sevemiyorum. En azından çadırın içinde rahat oturabilmek önemli benim için.
  2. okutbay

Kamp Ocağı Sorunu

Kampta yasak değil ise ateş yakıyoruz. Genelde bu ısınmak ya da eğlencelik bir ateş. Bir şey pişirmiyoruz. ekmek arası ya da konserve barbunya, kuruyemiş vb yiyoruz. Çay ve kahve için ise yaktığımız ateşi kullanıyoruz. Ateş yakmak yasak ise çay, kahve için minik bir kamp ocağımız var onu...
  3. okutbay

Kamp Ocağı Sorunu

Her hangi bir şeyi masum göstermeye çalışmıyoruz. Kendi kamp anlayımışızı anlatmaya çalıştım. Kamp ocakları bizim en son tercihimiz. Piknik tüpü taşımakla zaten uğraşamayız. Siz bunları ilk sırada tercih ediyor olabilirsiniz. Hangisinin doğaya daha çok zararlı olduğu konusu tartışması çok uzar...
  4. okutbay

Kamp Ocağı Sorunu

Genelde yaktığımız ateş üzerinde çaydanlıkta ısıttığımız suyu kullanıyoruz. Çorba yerine noodle yapıyoruz biz.
  5. okutbay

Kamp Ocağı Sorunu

İlla bir şey pişirmek zorunda mısınız? Biz genelde hazır konserve, ya da pişirmek gerekmeyecek gıdalar ile idare ediyoruz.
  6. okutbay

Kamp Yapmak Serbest Mi ?

Moderasyon bu mesajı sileblir mi?
  7. okutbay

Kamp Yapmak Serbest Mi ?

Net bir bilgim olmamakla beraber, insanların yasak başlamadan önce otellere giderek kaldığını düşündüğümüzde yasak başlamadan önce kamp yerine ulaşıp çadırı kurduktan sonra sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama ülkede o kadar mantık dışı olay oluyorken böyle bir konuya mantıkla yaklaşmak ne kadar...
  8. okutbay

Sobalı Kış Kampı

Bu işe özel kanvas çadır ve sobalar var. Onlardan almışlardır belki.
  9. okutbay

Sobalı Kış Kampı

Kalacağınız dereceye uygun bir Uyku tulumu ve güzel bir mat iyi olur. Soba illa ki sönecek, ayrıca tabandan gelecek soğuğa etkisi olmaz.
  10. okutbay

Motosikletle Kampa Giden Arkadaşlar? Rota Paylaşımı

Selamlar, Wikiloc diye bir uygulama kullanıyoruz biz, oradan bu tarz rotaları bulmanız mümkün
  11. okutbay

Denizatikamp

Hayırlı olsun, ama fotoğralardan gördüğüm kadarıyla ağaç yok. :(
  12. okutbay

Pandemi De Kamp Yasağı

Mantıken yasak sırasında yolda olmadığınız sürece sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Sonuçta çadır da karavan da bir nevi ev oluyor.
  13. okutbay

Şehir Içinde Çadır Kurulacak Yerler (yardım)

Kolay gelsin, bol şans. Eğer kişilerin bahçelerine, arazilerine kamp atmak için izin alırsanız cezası olmaz. Ama kamuya açık yerlerde çadır kurmanıza izin vermezler diye düşünüyorum. Şehir içinde de çadır kurmaya uygun bir yer bulmanın mümkün olacağını düşünmüyorum. Sabahlamak anlamında...
  14. okutbay

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Ben alamadım :( "İşlem Gerçekleştirilirken Hata Oluştu. Yanlış ya da Geçersiz Promosyon Kodu Girdiniz" dedi
  15. okutbay

Battaniye Ile Kaç Dereceye Kadar Isınabiliriz?

Çadır türüne bağlı olarak kullanılabilir. Yani daha büyük ebatlı odalı çadırlarda kullanılabilir ama çadır içindeyken yakmanız uygun olmayacağı ve çyakmadığınızda çadır çabuk soğuyacağı için ben tercih etmem. Özetle kalacağınız sıcaklığa göre çadır, mat, uyku tulumu seçmeniz lazım. Özellikle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri