onurkosu kullanıcısının son içeriği

1. O

Cekme Karavanla Gezmek

Farklı başlıklar altında bahsedilen bir konu var. Karavan sahibi olmanın tam öncesinde olan birisi olarak kafamda somutlaştıramıyorum. Neden çekme karavanın güvenliği motokaravana göre daha zor sağlanıyor? Kaplan kilidi veya tekerlek kilidi takıp çekme karavanı motokaravan gibi neden bırakıp...
  2. O

Trabzon'da Pajero Ustası Bilen Var Mı?

İpekyolu sanayiinde dörtel oto cemil usta var. Eskiden benim de Pajero Pinin aracım vardı. Çok iyi ustadır. Yetkili servisten ayrılmış. İşini görür.
  3. O

Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Yardım konusunda tam isabet olmuş Selçuk Bey. Bülent Bey-eksik olmasın, size her türlü yardımı sunacaktır. Ben de Bülent Bey sayesinde Pinin almaya karar verdim ve geçtiğimiz ay aldım da. Her ne kadar ilk başlarda otomatik vites olduğu için...
  4. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Hafta sonu Bülent Bey'in tavsiyesi ile arabayı Trabzon İpekyolu Sanayi Sitesindeki Dörtel Oto Klinik Mitsubishi Özel Servisi'ne götürdüm. Bülent Bey sağolun, varolun!!Tamirhanenin ortakları Erdal Bey ve Cemil Usta hakikaten helal süt emmiş...
  5. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Bülent Bey yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim tekrar tekrar. Yarın sabahtan arabayı servise götürünce daha net bir tablo ortaya çıkacak. Vakit kaybetmeden sizi de haberdar edeceğimden şüpheniz olmasın :) Bir de telefonda...
  6. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Merhabalar. Bahsettiğim aracı bugün biraz daha tecrübe etme fırsatım oldu. Daha önce hiç arazi aracı sürmediğim için mevcut binek arabama göre ( Mazda 323 F lantis 1.8) biraz hantal geldi. Bunun normal olduğunu düşünüyorum. Buradan...
  7. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Bugün 2001 model beş kapı otomatik şanzıman bir tane getirdiler görmem için. Malum sitede Artvin Merkez'de satılık olan araç. Ancak tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Güzelim arabaya resmen eşeğe biner gibi binmişler. Öyle hor...
  8. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Tavsiyeler doğrultusunda 3 kapıdan vazgeçtim. Şu an bulabildiğim bir tane 2001 model otomatik var.Araç artvinde ve 187000 km.de.Aslına bakarsanız manuel bir araç isiyorum ancak zaten malum sitede hepi topu 10 tane 2.0 var..parça, usta vs...
  9. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Tavsiyeler doğrultusunda 3 kapıdan vazgeçtim. Şu an bulabildiğim bir tane 2001 model otomatik var.Araç artvinde ve 187000 km.de.Aslına bakarsanız manuel bir araç isiyorum ancak zaten malum sitede hepi topu 10 tane 2.0 var..parça, usta vs...
  10. O

Ynt: Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız Selamlar.Birkaç yıldır yazılan ve araç hakkında kafa karışıklığına neden olmayacak şekilde detaylı ve duru bilgiler veren başlığı bir çırpıda okudum.Paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Sayenizde "belki" diye yaklaştığım Pinin GDI artık...
  11. O

LPG de kalite farklılığı varmı?

Ynt: LPG de kalite farklılığı varmı? milangazdan çok memnundum ben de.aracım sanki benzinde gidiyormuş gibi tepki veriyordu gaz pedalına.tabi işin iç yüzünü prins'de yönetici olan bir tanıdığımdan sonradan öğrendim.arkadaşımın dediğine göre gazdan yüksek oktan elde etmek için kükürt katkıli bir...
  12. O

LPG de kalite farklılığı varmı?

Ynt: LPG de kalite farklılığı varmı? aynı sorun bende de olmuştu.tamirciye götürünce şamandıranın düştüğünü gördük.ankarada bir benzinligin normalden birkaç litre fazla gaz basmasına bağladım zira o dolumdan sonra gaz bitene kadar hep full gösterdi.gazı tamamen bitirip bi ustaya gösterin derim..
  13. O

İzmir - Moğolistan

Ynt: İzmir - Moğolistan hem çok imrendim hem de bir türk olarak başardığınız işten dolayı gurur duydum.yürekten tebrik ediyorum!
  14. O

Kos Adasına Gidiş - Vize ?

Ynt: Kos Adasına Gidiş - Vize ? kapı vizesi anlattığınız şartlarda dört günde çıkıyor.schengen vizesi ise bodrum ticaret odası'nda bulunan yunanistan konsolosluğu vize ofisinden beş günde çıkıyor.aslına bakarsanız kapı vizesi de süresi düşürülmüş schengen!kapı vizesi on beş güne kadar...
  15. O

Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri

Ynt: Ayak Su Toplaması Ve Önlemleri su toplanmasına karşı alınabilecek ilk önlem ayakkabının bizzat kendisidir.ayağa tam oturmayan, nefes almayan bir ayakkabı su toplamasinin baslıca sebebidir. ayak su topladıysa, gazlı bez veya yara bandı çok kalın gelir, su toplayan bölgedeki sürtünmeyi de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri