Orhan Baba kullanıcısının son içeriği

1. Orhan Baba

Nemrut Dağı Hakkında Bir Sorum Var

Nemrut u görmek isteyen dostlarımın dikkatine. 2017 Eylül ünde Nemrut harabelerine Malatyadan çıktık. Tabi terside mümkün. Zirveye yaklaşık 2 km. kalana dek asvalt yol. Sonra ki 2km. dik ve toprak yol. Ben 13 M3 Dukato ile çıktım akşam güneşi batırdık bekçiler gece zirvede kalmamıza izin...
  2. Orhan Baba

Yunanİstan Otoban Gİşelerİ Konumlari.

Yunanistanı Arnavutluk Makedonya ve Bulgaristan giriş çıkışı için kullanacaklar için yeni otoyol gişeleri konduğu EGNATIA MOTORWAY S.A. linkinde var.
  3. Orhan Baba

Yunanistan

2018 sonbahar aylarında ki 2 aylık planlarım için Yunanistan ı daha evvel karavan ile gezenlere bir sorum olacak. Türkiyeden Selanik e kadar alternatif yok ama Selanikten sonra Meteora Yanya İgomenutsa dan pelopones in batı kıyısından sonra doğu kıyıları ve Atina Volos üzerinden Selanik e...
  4. Orhan Baba

Yunanİstan Otoban Gİşelerİ Konumlari.

Türkiyeden girişte ilk gişe Komotini den önce 41.016996, 25.529035 noktasına MESTİ istasyonu konduğu EGNATIA MOTORWAY S.A. linkinde var.
  5. Orhan Baba

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

Wc kasetleri için basit arap sabunu nu kullanıyor ve memnun oluyoruz. Böylece tuvaletlere dökerken endişelenmiyoruz. Tavsiyemdir.
  6. Orhan Baba

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

İlgi ve keyifle izliyorum. Paylaşım için teşekkürler. Devamını merakla bekliyoruz.
  7. Orhan Baba

64 Gün, 24.000 Km........ Orta Asya, Moğolistan....

Paylaşımınız için çok teşekkürler. Zor bir rota ancak başarılı geçmesi sevindirici. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.
  8. Orhan Baba

Rüzgar Hüseyin Kitabıyla Yine Aramızda

Birinci cildi alıp iştahla okudum. İkinci cildi bekliyorum. Selam ve sevgilerle.
  9. Orhan Baba

Motokaravan İçin Araç Model Yılı Seçimi

Ynt: Motokaravan İçin Araç Model Yılı Seçimi Arac ve karavan kismini ayri dusunurseniz, karavan kismina harciyacaginiz meblagi hakeden her araca karavan yapabilirsiniz. Soyle dusunun 40 000 TL karavan kismi icin harcanarak yapilan bir karavan projesinde arac olabildigince yeni ve bakimli...
  10. Orhan Baba

Sevgilerimle...

Ynt: Sevgilerimle... İyiki varsınız ve döndünüz, Haldun Bey. Sohbetinizden alıkoymayın lütfen bizi. Benim için karavan sadece teknik detaylar olmadı. Karavan aynı zamanda yaşam şekli ve kültürü benim için ve bu alanda sizin yazılarınızdan çok yararlandığımı itiraf etmeliyim. Hoşgeldiniz.
  11. Orhan Baba

Karavan elektrik

Ynt: Karavan Elektrik Bursa karavan dan Muhammed beyle görüşün , kardeşi elektrikçi ve bu işleri bilir. Telefonu 0532 791 1154
  12. Orhan Baba

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası Önder Bey Açıklama İçin teşekkürler. Benim 20 A.lik MPPT regülatöre 200 wat panellerime ilave bir 100 watlık panel daha bağladım toplam 300 wat oldu. Regülatörüm bakalım nereye kadar götürecek, olmadı kol...
  13. Orhan Baba

Gezenbilir Üyelerine B-HET Mühendislikten Solar Panel Sistem+Akü Kampanyası

Ynt: Gezenbilir Üyelerine B-het Mühendislikten Solar Panel Sistem+akü Kampanyası Önder Bey, Resimdeki şarj regülatörünün göstergelerindeki rakkamlar bu cihazın kapasitesine göre birhayli yüksek değilmi sizce. Bu tip regülatörlere ancak 200 vat lık panel bağlanabiliniyor diye biliyorum...
  14. Orhan Baba

Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013

Ynt: Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013 Orhan ÇİÇEK Motokaravan Elektrik almayacağım 2 Kişi Üye değil BURSA
  15. Orhan Baba

Benim Karavanım; Artık Benimde Karavanım Var - Alpaslan Yarar

Ynt: Benim Karavanım; Artık Benimde Karavanım Var - Alpaslan Yarar Karavanınızı iyi günlerde zevkle kullanmanızı dilerim. Karavanda sıcak su önemli. Ben sizin karavan da 220 V elektrikten bağımsız sıcak su kaynağı var sanıyordum (Süreyya beyler bu araçta uzun zaman yaşadılar) ama yoksa bu bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri