orhanugur kullanıcısının son içeriği

1. O

Sinop Kırsalı Rotam

Günleri sayarken Bayram'ı kastetmemiştim :) 1. Gün pazar olarak düşünün Arif'e günü 2. Gün daha sakin olur sanırım Bayram'ın 1. Günü olan salı günü koyda dinlenicez dediğiniz gibi çok kalabalık olur Arif'e günü son olarak oruçlu olacağımız icin şehiriçi gezilerine ayıralım dedik aksama da...
  2. O

Sinop Kırsalı Rotam

bide boyabat kalesi var gidişte yolumuzun üzerinde sizce uğramadan gecmeli miyiz gecmemelimiyiz yanımdaki arkadas cok tarihi yerlere merakı yok genel de göl şelale trekking ve kamp merakı var sinop merkezdeki geziyi de arife günü oruclu oldugumuz icin günü degerlendirmek icin yapıyoruz :)
  3. O

Sinop Kırsalı Rotam

inanın önerileriniz altın degerinde cok cok tesekkür ederim benim kararsız kaldıgım su nokta var erfelek de kamp uygun degil dediniz akgöl de kamp yapabilir miyiz uygunmudur 8 yasında oglum var onuda yanımda götürmeyi düsünüyorum hamsilos koyunda cok sakin yerler var haritadan gördügün...
  4. O

Sinop Kırsalı Rotam

elimizden geldigine yorucu ama dolu dolu gecmesini istiyoruz o konuda sıkıntı yok :) planladıgımız gezi yaklasık 6 gün olacak ve bunun 4 günü sinop olacak kesin yani burdan cıkıs amacımız sinop ve cevresi geri kalan 2 günü de sahil seridinde güzel bi yer bulursak diye ayırıyoruz :) kafamızdaki...
  5. O

Sinop Kırsalı Rotam

merhaba solakadam yapmıs oldugun rota icin cok tesekkür ederim benim su anda cok işime yarayacak daha önce sinop a gelip havalimanı bölgesinde 3 günlük kamp yapmıstım ama kalabalık olmamızdan ve yapılan organizasyondan dolayı hamsilosa inceburuna gitmek nasip olmamıstı bende bu seferki gezimde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri