orke kullanıcısının son içeriği

1. orke

2016 Yilbaşinda Herkes Evde Mi ?

Sayın Rabbit; Bende en başta yedigöller düşünmüştüm ve kışın en mantılısı burası görülüyor. O zaman Yedigöller de yılbaşı diyebiliriz. Katılmak isteyen arkadaşlar da olacaktır. Lütfen buradan belirtirseniz sayımızı biliriz. Ben 31.12.2015 günü sabah saatlerinde İstanbuldan hareket edeceğim. Daha...
  2. orke

Anlaşılan yalnız olmayacağız gibi görülüyor. Sayın "kız babası" ve "rabbit" düşündüğünüz bir yer varmı ve aile olarak mı katılacaksınız ? Birlikte bir organizasyon yapabiliriz. Eminim katılacak olanlar olacaktır. 1- Ben ailem ile birlikte İstanbul dan katılacağım
  3. orke

Merhabalar; Sanıyorum herkes yılbaşı için bir rezervasyon yaptı. Peki yapamayan kimse yokmu ? Bir kamp planlanıyor mu ? Yoksa planlama yapsak geç mi kaldık. Şöyle bir kaç aile birlikte ne bileyim yedi göller veya İstanbul' a yakın bir noktada buluşsak, herkes birşeyler getirse ve bir ateş...
  4. orke

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Merhabalar; Siteyi uzun zamandır aralıklarla takip ediyorum. Bu kış buluşmalarına hayran oluyorum ancak hanımı kandırıp getiremiyordum :) :) Artık ikna oldu. Ben Ordu da bulunduğum dönemde kendi arkadaş grubumla yayları günübirlik ziyaret ediyordum. Bu bir...
  5. orke

Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Bu resimleri gördükçe nasıl kıskandım sizleri anlatamam :) Çünkü ben yanlız gezmeyi sevmiyorum. Eşim ise doğadan korkuyor . Ancak artık olayı çözdük. İlk fırsatta eşim ve kızımla bizde bir etkinliğe katılmayı düşünüyoruz. Tabi ki izinleri ve...
  6. orke

Resimler Görünmüyor.

Ynt: Resimler Görünmüyor. Bu site ileride yapacağım motokaravan için bulunmaz bir kaynaktı benim için. Tüm emeği geçen arkadaşlara resimler için teşekkür ederim. Ancak asıl önemli olan fotoğraflar ve onları göremiyoruz. Uzun süredir bakım olduğunu biliyorum ancak ne zaman sonlanacağı belli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri