oselcuk kullanıcısının son içeriği

1. oselcuk

Wj İç Aydınlatma

Merhaba, 2001 WJ kasa aracımda iç aydınlatmalar araç çalışmıyorken yanmıyor, kapıyı açtığımda karanlık karşılıyor beni :) yalnızca araç çalışırken yanıyor. Kapılar açıkken istop ettiğim anda sönüyor, ışıkları açmaya çalışsam da yanmıyor, sorun ne olabilir, değerli tecrübelerinize ihtiyacım var :)
  2. oselcuk

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, ben de 3.1 TD ile Ankara'dan katılıyorum :)
  3. oselcuk

04 Wj Günlüğü

Merhaba, benim WJ'nin iç aydınatlamarı kontağı kapattığımda hiç yanmıyor, sadece araç çalışırken yanıyor, forumda yeniyim, böyle bir başlık var mı bilmiyorum, size sorayım dedim. :)
  4. oselcuk

Grand Cherokee 3.1 2001model Arıza Yokuşta Ve Düzde Çekiş Düşüklüğü!!

Merhaba, bende de aynı sorun olmuştu, sorun TV Cable ya da sanayi dilinde roket kablosu, bu kablonun ayarı yapılması gerekiyor, şanzımandan gaz kelebeğine gelen bir kablo, ayardan sonra sorununuz düzelecekç Bu arada 3.1 alıp hata yaptınız diyenlere kulak verin ama çok da önemsemeyin, bakımlarını...
  5. oselcuk

Grand Cherokee 3.1 2001model Arıza Yokuşta Ve Düzde Çekiş Düşüklüğü!!

Merhaba, bende de aynı sorun olmuştu, sorun TV Cable ya da sanayi dilinde roket kablosu, bu kablonun ayarı yapılması gerekiyor, şanzımandan gaz kelebeğine gelen bir kablo, ayardan sonra sorununuz düzelecekç Bu arada 3.1 alıp hata yaptınız diyenlere kulak verin ama çok da önemsemeyin, bakımlarını...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri