OzanEgemenn kullanıcısının son içeriği

1. OzanEgemenn

Kamp Yapmak Için Bir Grup Oluşturalım

Akdeniz ege tarafında bir mavi kamp düşünürseniz (deniz kampı bir koyda) ben ve 2 arkadaşım 7 günlüğüne gelebilirz ankarada öğrenciyiz iyi forumlar
  2. OzanEgemenn

Çok Gezen Kampçılara Sorular Önemli Lütfen Acil Bakarsanız Sevinirim :)

o tür işletmeleri sevmem zaten ücretsiz güvenli bir koy varsa hairka olur
  3. OzanEgemenn

Aslında ücretsiz bir koy benim için muhteşem olur inanın önerebileceğiniz bir yer varsa akdeniz ege tarafında çok memnun olurum iyi forumlar :)
  4. OzanEgemenn

teşekkür ederim iyi forumlar başka önerilerinizi bekliyorum
  5. OzanEgemenn

Merhaba sayın gezenbilir üyeleri öncelikle iyi forumlar Sizin önerilerinizle tek kişilik kamp ekipmanımı dizdim fakat 380 tl planladığım ekipman 545 tl tuttu ve işler yolunda gitmedi ekipmanımı dizdim ama kamp yapılacak yerleri bilmiyorum açık konuşmak gerekirse bir kaç yere baktım ama çadırla...
  6. OzanEgemenn

Öğrenciyim Kamp Yapmak Istiyorum Yardımlarınızı Bekliyorum

Bir de mesela bolu alaçatı da yaz olsun ilk bahar olsun kamp yapabilir miyim bu çadırda problem yaşar mıyım bilgilendirirseniz sevinirim
  7. OzanEgemenn

Öğrenciyim Kamp Yapmak Istiyorum Yardımlarınızı Bekliyorum

Merhaba arkadaşlar ben ozan Öğrenciyim ve yaklaşık 360-380 tl gibi bir bütçem var hiçbir kamp eşyasına sahip değilim(metal kürek , pusula,balta,sandalye hariç) ama amatörde olsa birşeyler yapmak istiyorum aslında bu bütçeyle çok mümkün gibi gözükmesede birşeyler buldum yanlız bu setteki çadır 2...
  8. OzanEgemenn

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar ben ozan aslında forumdaki abilerimize göre çok genç sayılırım bende aranızda çaylak kardeşiniz olarak katılmaktan mutluluk duyarım:):)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri