ozgurcan333666 kullanıcısının son içeriği

1. O

Karavanımın Güneş Panellerinde Hangi Jel Akü Markasını Kullanırsam Problem Yaşamam

orbus, abus, ortec, jel aku kullandim yayla evinde ve jel akuler yuzde 80 derin desarja dayaniyor, utu, elektrikli supurge, sac kurutma, 220 v buro tipi buzdolabi kullaniyoruz hicbir sorun yasatmadi, ve 3 sene dayaniyor 3 seneden sonrasini dusunmeyin :) su anda 80ah abus jel aku kullaniyorum 4...
  2. O

Kaş Kamping Fiyatı 500 Tl Yapmış

1 haftalik kemer-kaş-fethiye-marmaris rotasi cizmistim, cadir kampi icin yalniz bu ritada bir tek kaş ta konaklamadim cunku gecen sene 60-70 lira olan cadir ucretleri kaşta 200 liraya kadar ucmus durumda ozellikle ege kamp alanlari gercekten fena sayilmaz ama bu kadar yerden kaş gercekten durumu...
  3. O

Çekme Karavan Için Kamping Dışı Kamp Alanları

kemer merkezde kaftan kamping kesinlikle tavsiye ederim, isletmeci bayan gecen sene devralmis ilk defa bu ise giriyor ve cok istekli heyecanli ve yardimseverdi, 3 aile kaldik, kimse kimseyi rahatsiz etmiyor, basibos insan yok, ben de bir kac haftaya gitmeyi dusunuyorum, elektrik sicak su var...
  4. O

Yaptım Oldu Sanırım.

13 bin liraya her yil en luks 3 ayri otelde 1 aydan daha fazla zaman geciririm !!!! Yuh artik ya bi karavan hevesi sarmisti beni de daha dakika 1 gol 1 hevesim soldu :( SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. O

Camp Caretta Günlüklü Koyu Fethiye

Merhabalar, esim ve 3.5 yasinda kizimla birlikte kamp yapabilecegim yer ariyorum, guvenli sakin bir yer siteyi inceledim hersey guzel gozukuyor ama aradan zaman gecmis giden gelen var mi su an ne durumda gitmeye deger mi ? Bir de sistemleri nasil ? Kendi cadirimizla gidebiliyormuyuz yoksa cadiri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri