parkinsonsniper kullanıcısının son içeriği

1. P

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Şahsen tanımasam da, Gezenbilir gibi bir camiada sevilen bir insanın vefatına üzüldüm. Allah rahmet eylesin, tüm yakınlarına Allah sabır versin.. Efe
  2. P

GÜNLÜK KİRALIK FOTOĞRAF STUDYOSU

Ynt: Günlük Kiralık Fotoğraf Studyosu Fiyatı filan da makulmüş aslında. bi gün denenebilir :)
  3. P

Türkçe Menü Kullanımlı Kendi İmalatım Timelapse

Ynt: Türkçe Menü Kullanımlı Kendi İmalatım Timelapse Abi selam, Bizden böyle girişimlerin çıkmasına çok seviniyorum. Herşey yabancı üretimi. Beğenmesem de Türk filmlerine sinemada gidiyorum sırf destek olsun, para kazansınlar, daha iyilerini çeksinler diye. Ama pazarlamaya da biraz ağırlık...
  4. P

Işık Kutusu Yapımında Yan Duvarlar İçin Hangi Malzemeyi Kullanmalıyım

Ynt: Işık Kutusu Yapımında Yan Duvarlar İçin Hangi Malzemeyi Kullanmalıyım Ürün çekimi ve ışık kutusu kullanımında uzman değilim. Ama sanırım rakı beyazı pleksi iyi olabilir. Işık kutuları genellikle sürekli ışıkla kullanılacağı için, belki kutunun etrafına duy takılabilecek hareketli kollar...
  5. P

Clouds Of Kartepe Çalışmam

Ynt: Clouds Of Kartepe Çalışmam Çok başarılı olmuş, youtube'a da yorum yazdım zaten. Tebrik ederim...beyaz ayarında ve pozlamada hiç sapma yok. Herşeyiyle gerçekten güzel bi çalışma.
  6. P

Çadırımdan Dünya

Ynt: Çadırımdan Dünya Ya başka bi arkadaşla karıştırmışım, kusura bakmayın. Siz söyleyince farkettim, düzelttim.
  7. P

Çadırımdan Dünya

Ynt: Çadırımdan Dünya Yaratıcı bi kadraj olmuş gerçekten. Çadırın açıklığı çapraz duran bi gözü andırıyo. Tebrik ederim.
  8. P

güzel mi..

Ynt: güzel mi.. rica ederim : ) çalışmalarınızı paylaşmaya devam edersiniz umarım
  9. P

Profosyonel Fotograf Stüdyosu Kurmak

Ynt: Profosyonel Fotograf Stüdyosu Kurmak Haklısınız, forumlarda son yanıtlanan konular en başa geliyor. Bir türlü konunun açılış tarihine bakma alışkanlığı edinemedim :) Herhangi bir sorunuz olursa bu başlık üzerinden bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz diyerek konuyu kapatayım o zaman...
  10. P

canon 500 d için yardım

Ynt: canon 500 d için yardım Öncelikle iyi bi alışveriş yapmışsınız. o fiyata 500D + 70-300 çok iyi. ama 70-300'ü satıp, 18-200 almak hayatınızın hatası olabilir. o kadar bol zoomlu bi lensten alacağınız görüntü sizi tatmin etmeyecektir emin olun. Manuel lenslerin fiyat/kalite oralnları...
  11. P

nikon D70S

Ynt: nikon D70S Bir Nikoncu olarak Canon 40D önerisine katılıyorum :)
  12. P

Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım

Ynt: Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım Türk Dil Kurumu'nun medya kuruluşlarıyla anlaşması ve yeni kelimeler türetip bunları medya aracılığıyla halka yayması gerekir aslında. mp3 çalar, kısa mesaj, cep telefonu gibi bazı pratik ve sık kullanılan kelimeler var, ama şöyle bi bakınca bu 3 örneğin...
  13. P

Ynt: Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım Mükemmel cevap :D :D :D
  14. P

Ynt: Güzel Türkçe'mizi Güzel Kullanalım Yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler :)
  15. P

Kar Manzarası Çekmek

Ynt: Kar Manzarası Çekmek Güldüm ya :))) bir lisan, bir insan :))

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri