poseidon81 kullanıcısının son içeriği

1. P

Safranbolu'da Ücretsiz Karavan Park Alanı

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama belediyeyi aradığımda bizim böyle bir kamp yerimiz yok dendi. Bazı özel işletmelerde olabilir diye bilgi aldım aradım fakat Safranboluda Karavan kamp alanı bulamadım. Bilen arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.
  2. P

Çekme Karavan Kamp Dişi Konaklama

Merhabalar, kısa süredir çekme karavan sahibi biri olarak sorularınıza yanıt vermeye çalışayım. Çekme karavan ve motokaravan arasındaki çekişme hiç bitmeyen tarihler boyu süregelen bir durum :) Fiyat avantajı olarak çok çok üstün olan çekme karavan tabiki mobilite olarak o kadar şanslı değil...
  3. P

Çekme Karavan 3 Sistem Buzdolabı Kullanımı Ile Ilgili

Merhabalar, Sorunuzun lpg ile çalıştırma kısmına cevap veriyim; LPG ile gayet güzel ve randımanlı olarak çalışıyor. 12kg mutfak tüpü ile aşağı yukarı 1 ay boyunca çalışabiliyor diye hesaplamıştım teknik verilerinden. Yani elektriğin olmadığı yerde akü ile uğraşacağınıza kesinlikle tüpü tercih...
  4. P

Ankara'da Karavanlar Için Kapalı Park Alanı Tavsiyesi

Merhabalar, Malum önümüz kış ve çekme karavanımı kışlatmak amacıyla Ankara'da kapalı bir otopark yeri arayışındayım. Bu konuda Ankara'da yaşayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Aşağıdaki koşullara uyan bildiğiniz otopark varsa paylaşırsanız çok sevinirim. - Tam kapalı bir yer...
  5. P

Başoğlu 4.25 Çekme Karavan

Yakıt konusunda fikir olması açısından size kendi bilgilerimi sunabilirim. Yüklü ağırlığı 750 kg olan ve pek aerodinamik olmayan eski tip karavanımla normalde 110 km/s hızlarda 5-6 lt/100km arası yakıt tüketen Seat Altea Xl 1.6 Tdi 105 Hp aracım, karavan bağlıyken 80 km/s hızlarında ve normal...
  6. P

Yol Kenarı Denetim Istasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz

Estf. Bu istasyonlarla ilgili olarak benim anladığım motokaravanlarda süprizlerin yaşanabileceğidir. Kaçtı cezası çok yüksek o yüzden uğramakta fayda var sanırım. 4x4 üzeri pikap karavanlar ile ilgili emniyet ayağı net olmadığından denetim istasyonundan doğru bir davranış beklemenin yanlış...
  7. P

Linki ben verdiğim için sorumluluk hissettim ve sorulan sorular hakkında görüşlerimi yazayım istedim:blush:; suleymancirit'in sorduğu "fiat ducato ruhsatta hususi yazılı panelvan 2+1 yolcu alabilir. siz arkada 4 üncü yolcu bulursanız görürseniz , ceza yazıyor musunuz ." sorusu sanırım denetim...
  8. P

Merhabalar herkese, Bu istasyonlarda çalışan yardımsever birisi "Yol Kenarı Denetim İstasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz" başlıklı bir konu açmış. Aşağıda linkini sunuyorum. Ben çekme karavanlarla ilgili bu istasyonların yetkisi olup olmadığını sordum ve denetime tabi olmadıklarına dair...
  9. P

Tanışma Bölümü (Karavan)

Tüm kampçı ve karavancı arkadaşlara merhabalar, Uzun zamandır forumu takip ediyordum fakat tanışmak bugüne kısmetmiş. 32 yaşındayım ve Ankara'da kamuda çalışmaktayım fakat aslen İzmir'liyim. Öğrencilik yıllarımdan beri çadır kampları yapıyorum ve doğada olmaktan süper keyif alıyorum...
  10. P

Garmin Gpsmap 60cs Barometre Gps Haritalı Su Geçirmez

GPS fotoğraflarda görüldüğü gibi tertemizdir sorunsuz çalışmaktadır . Çok az kullanılmıştır.Ekranda hiçbir çiziği yoktur. Kasasında kullanıma bağlı ufak çizikler mevcuttur. Kozmetik olarak 9/10 dur. Orijinal kutusundadır . Türkiye dâhil istenilen bölgenin haritası yüklenebilmektedir. Su geçirmez...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR