pozzuk kullanıcısının son içeriği

1. pozzuk

Araçlarda Motor Değişikliği - MMO Bilgileri

Ynt: Araçlarda Motor Değişikliği - Mmo Bilgileri 2015 te motorların yedek parça sayılacağı ve işletme zorunluluğu kalmayacağını duydum,muaynelerde sadece şase no kontrol edilecekmiş bilen var mı?
  2. pozzuk

Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110

Ynt: Yeni Araç...190hp 320nm Tork..3900cc V8..86 Model Orjinal İngiliz Def 110 Ben şu karbüratör olayını bi türlü çözemedim..Holley mi Edelbrockmu?Holley 390 cfm deniyor Edelbrock min 500cfm den başlıyor..Tasarruf için Holley 390 daha uygun sanırım?
  3. pozzuk

Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı

Ynt: Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı Merhaba,boşta 2.5 benzinli motorum mevcut ilgilenirseniz maslak sanayide baktırabilirsiniz.Geçmiş olsun
  4. pozzuk

2010-sonrası Yeni Görünüm Ön Panjur Ve Yan Izgaralar

Ynt: 2010-sonrası Yeni Görünüm Ön Panjur Ve Yan Izgaralar Bu yazdığınızın çok bir manası yok,fiyat ve resim koymanız sizinde bizimde işimizi kolaylaştırır.
  5. pozzuk

Pütürlü Araç Boyası Hakkında Bilgi

Ynt: Pütürlü Araç Boyası Hakkında Bilgi Kumlama çıkarmaz mı bu boyayı?
  6. pozzuk

Willys overland için kasa Arıyorum

Yeni aldığım Willys pick up için arka kasa arıyorum,üzerinde fındık toplamak için başka bir kasa var.arzu edenle takas ederim
  7. pozzuk

TT Custom Choppers

Abiler merhaba, Duymuşsunuzdur hepiniz "TT Custom Choppers" isimli kişiye özel motor tasarlayan yerli firmamızı.. Bugün orada işe başladım,bilgi almak isterseniz ya da soru sormak isterseniz severek yardımcı olurum. Görmeyenler için linklerimiz; http://www.ttcustomchoppers.com/tr/...
  8. pozzuk

Defender Renk Yardım

Ynt: Defender Renk Yardım Hayırlısı olsun,merak ettik.
  9. pozzuk

Çıkma Dizel Defender Motoru

Ynt: Çıkma Dizel Defender Motoru Faturalı ve benzinli motor yok mu abiler
  10. pozzuk

Defender Renk Yardım

Ynt: Defender Renk Yardım Masai red değil mi bu orjinal land rover rengi?
  11. pozzuk

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı Startech in araçları gibi olmuş,güzel.
  12. pozzuk

Ahşap Defender Torpido Yapımı

Ynt: Ahşap Defender Torpido Yapımı Galiba kalıp çıkarılmayıp direk uygulanacak :-\
  13. pozzuk

Nice, Cannes, Monako ve Cote d’Azur Gezi Rehberi

Ynt: Nice, Cannes, Monako ve Cote d’Azur Gezi Rehberi Yarın bu bölgeye tatile gidiyorum,ilk önce Münih e inip arkadaşımla buluşacağım ve onun arabasıyla milano üzerinden bölgeye ineceğiz.Çok faydalı bir yazı oldu benim için teşekkür diyorum. Güncellemekte fayda var,belki başka tavsiyelerde...
  14. pozzuk

Unimog almak mı almamak mı?

Ynt: Unimog almak mı almamak mı? Aracın içi.
  15. pozzuk

Unimog almak mı almamak mı?

Ynt: Unimog almak mı almamak mı? Vakit sabır sorun değil,yürürü temiz olduktan sonra kaportanın durumuda çok önemli değil.Mekanikte sıkıntı olmasın yeter. Unimog alırken bakılması gereken,şunu şunu kesin kontrol et diyeceğiniz bir yer var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri