prehistorian kullanıcısının son içeriği

1. prehistorian

18-20 Ekim Doğu Karadeniz Turu

Ynt: 18-20 Ekim Doğu Karadeniz Turu Süper, çok sağolun. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. prehistorian

Ynt: 18-20 Ekim Doğu Karadeniz Turu Peki bu bahsettiğiniz rotayı Traffic - Starex ya da Caravelle gibi araçlarla alabilir miyiz? Dağ yolları hakkında bir bilgim yok.
  3. prehistorian

Ynt: 18-20 Ekim Doğu Karadeniz Turu Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.. Ordu yu erteleyebiliriz. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. prehistorian

Herkese merhabalar, 6 arkadaş 18-20 Ekim tarihlerinde İstanbul'dan 17 Ekim gecesi Trabzon'a uçuyoruz. 20 Ekim Pazartesi döneceğiz. Bu aralıkta araç kiralayıp Trabzon'da Sümela, Rize'nin meşhur yaylaları, Ordu Boztepe ve Artvin Borçka'yı görmek istiyoruz. Nasıl bir rota izlemeli ve nerelere...
  5. prehistorian

Hysong 250 Mi Yoksa Regal Raptor Mu?

Japon alin. Suzuki ya da yamaha bakimli bir ikinci el dusundugunuz sifirlardan cok daha iyidir. iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  6. prehistorian

Bu Kadar Pratiğini İlk Defa Göreceksiniz.

Muhtesemmis :) iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  7. prehistorian

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Suzuki Intruder VL 250, 2006 model, şehir içi ve yakın mesafe şehirlerarası turlar (henüz yapamamış olsam da..)
  8. prehistorian

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhaba, ismim Mustafa, 28 yaşındayım, özel bir şirkette satın alma uzmanıyım. İstanbul'da yaşıyorum. Geçtiğimiz hafta ilk motorum olan Suzuki Intruder VL 250 aldım. Şu anda bilgi ve tecrübeye açım, motosiklet konusunda bir sürü sorum var, tecrübeli...
  9. prehistorian

Suzuki Intruder VL 250

Merhaba, yakin vakitte suzuki intruder sahibi oldum. Istanbul Avcilar civarindaki tecrubeli arkadaslar ve siz sayin ustadlarin tecrubelerinden faydalanmak isterim. Bir de yine bu civarlarda guvenilir bir ustaya ihtiyacim var. Saygilar. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
  10. prehistorian

ist-cnkl-blksr-izmr-mns-kutahya-brs-ist

Merhaba, boyle bir rotayi otomobille 3-4 gunde almak istiyorum, daha once bu rotada ilerlemis arkadaslarin yorumlari cok iyi olur. Nerelerden gecerek gorulmesi gereken yerlere en hizli ulasirim? Nerelerde konaklarim? Nerelerde ne yenir? Cok tesekkurler, iyi gezintiler.. GT-N7100 cihazımdan...
  11. prehistorian

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Herkese merhabalar, Mustafa Akdağ, İstanbul. 2 tekere gonul veren yeni bir arkadasinizim, ceuiser sinifi ile baslamayi dusunuyorum. Hyosung GV 250 ile Kymco Venox 250 arasinda kaldim. Tecrubeli arkaslarin tavsiyelerini rica ederim. İyi aksamlar. Sent from...
  12. prehistorian

İzmir gezisi icin onerileriniz

Degerli onerileriniz icin cok tesekkurler. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=90182
  13. prehistorian

Gunubirlik Canakkale gezisi icin onerileriniz

Meehabalar, gecen gunlerde yine forumdan İzmir gezisi ocin tavsiye istemistim, ve sagolsun @ahmetvargelen ve @ttogan ustadlarin degerli tavsiyeleri olmustu. Ne yazik ki tatilimi gerekenden kisa tutmam gerekecek ve bu nedenle onumuzdeki hafta gunubirlik bir Canakkale turu planladim. Yine bu...
  14. prehistorian

İzmir gezisi icin onerileriniz

Merhabalar, Eylul'un ilk haftasi 3 gunlugune İzmir gezisi planim var. Bu konularda bilgi sahibi olanlardan bilgi almak isterim. Adnan Menderes havalimani turistik yerlere yakin midir? Orada arac kiralamayi dusunuyorum ama butun gunu direksiyon basinda gecirmek istemem. Otel fiyatlari hakkinda da...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri