Prok kullanıcısının son içeriği

1. P

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

Benim alde sistemde gördüğüm en büyük avantaj karavanı kenarlardan dolaşan sıcak suyun bütünsel ve homojen ısıtma sağlaması. Hiçbir yerden hava üflemeden ve hava üfleme sesi gelmeden sıcacık karavanda oturmak, uyumak. Evdeki kombi gibi. Tüp donması aygazın karavan tüpleriyle çözüldü sanırım...
  2. P

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

Eğer sonbahar ve kış aylarında kullanacağım büyük bir karavan alacaksam seçimi mutlaka alde ısıtması olan karavanlar arasından yapardım.
  3. P

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Bunu daha önce görmüştüm. İyi düşünmüş ama bahsi geçen taşıma arabasının fiyatı şu an uçuk. Bir de arabanın ağırlığını hatırlamıyorum ama o ağırlığı sürekli taşımaya değer mi bilemedim. Ben onun gibi sabit bir yere kalıcı yerleşecek olsam en yakındaki musluğa bir çoklayıcı takarım, bir ucundan...
  4. P

Gümrük vergisi çıkmadı. Gümrüğe sunma vs toplam 15 lira ödedim ptt'ye.
  5. P

Bu arada ben bu linkten alırken 19 dolar + 9,7 dolar kargo fiyatı vardı. Fiyat artmış sanırım.
  6. P

Şu linkten, su kovası olmayan seçenekle aldım ben. Şansıma denk mi geldi bilmiyorum ama 3 şubat siapriş tarihi, 15 şubatta bana ulaştı. https://www.aliexpress.com/item/4000019567707.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3fb74c4d3j5sGo
  7. P

Araba çakmaklığından denedim. Banyo kovasıyla 1 kova su götürdüm ve benim olmasını beklediğimden hızlı boşalttı suyu. (süre tutmadım) Duş başlığı da güzel çalışıyor. Vantuz ve ağaç vs dalına asıp kullanmak içina skı aparatı, seti kolay saklamak için taşıma torbası da var. Eğer kısa sürede...
  8. P

Bazı ekipmanlarda da alternatif uygulamalar mevcut, değerlendirilebilir. Bir örnek; su ikmalini çeşmeden yapamayacağımız durumlarda bidon ile su ekleneceğinden dolayı bir mini dalgıç pompa lazım. Ben bu pompayı çin alışveriş sitesinden yaptım ve set içinde aynı zamanda duş başlığı falan da var...
  9. P

Bu konuda size katılıyorum. Biz şöyle bir yöntem izliyoruz. Çok çok temel olark bulunmsı gerekli ekipmanlar haricine yönelmiyoruz. Çünkü yeni adım atacağımız bir dünya, devamlılığı olur mu olmaz mı bilmiyoruz. Örneğin 430 TS siparişimizi verdik ama ön cam opsiyonu ve yatak üzerine 50*70 heki...
  10. P

Benimle benzer yollardan geçmişsiniz. Aramızdaki tek fark ben tekne almadım. Direkten döndüm karar anında. :) Karavan konusudna ben de deneyimsizim ama naçizane tavsiyem şu olur; 460 ts ya da başka markaların büyük modelleri ile başlamak, aileniz geniş değilse, büyük karavanın beraberinde...
  11. P

Daha önce görüştüğümce bu karavanda truma vent uygulanamıyor demişlerdi ama artık uygulayabiliyorlar mı acaba?
  12. P

430 TS için donanım paketi içeriği ve fiyatı yazmamışsınız.
  13. P

Bizim aldığımız donanım paketi şu an ilan edilen paketlerle tam olarak aynı değil ve kalem bazında aksesuar fiyatlarını bilmiyorum. Bu sebeple benim sözleşme fiyatı paylaşmam yanıltıcı olabilir kıyaslama açısından. Ucaravan’ın hem sitesinde hem de sahibindende fiyatları mevcut sanırım. Yaklaşım...
  14. P

Zaten canlı görmeden karar vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Ki canlı görüp karar verince dahi insanın kullandıkça, deneyimi arttıkça daha farklı beklentileri oluşur. Bu da çok normal diye düşünüyorum. Ahkam kesiyorum gibi anlaşılmasın, biz de Bürstner 430 ts siparişi vermiş, teslimatı...
  15. P

Teşekkür ederim. Biz yerinde görüp inceledikten sonra karar verdik. Sipariş kararı biraz körleme oldu diyebilirim çünkü sadece Bürstneri canlı gördük ve onda karar kıldık. Bunda ucaravanda tanıştığımız herkesin güven aşılayan yaklaşımı da etkili olabilir. Açık ve yeterli iletişim kuruyorlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri