rahhat kullanıcısının son içeriği

1. R

Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan

Bu konu da bir süredir uykuya dalmış gibi. Hemen uyandırayım. Sade yaşamı karavanla bütünleştirebilmek müthiş bir iş olurdu. Karavan sahibi olamayan biri olarak en azından sade yaşamı bulunduğunuz yaşam içerisinde gerçekleştirebilmek için bir rehber önerim olacak. Kitabın adı SADE. Begüm...
  2. R

ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara

Ynt: ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara Bir arkadaşım da benzer birşey yapmak istediğini söyleyince, senin forumda yazdıklarını okumasını önerdim :) Faydası olacağını düşündüm... Bu arada yukarıda saydıklarının dışında soğuk hava da korkutuyor insanı bisiklet için...
  3. R

ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara

Ynt: ilk bisiklet deneyimim harikalar diyarı ankara medford merhaba, Ben de uzun süreden sonra, yazın yeni bir bisiklet aldım. Ankara'da bisiklete binmek gerçekten zor. İşe gidiş gelişte kullandım havalar soğuyuncaya kadar, haftanın üç günü anca binebildim. 4,5 km'lik yol. Ankara'nın dik...
  4. R

Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi? Damlatan yerin altına leğen koy! Alttaki kafana huni takıp trafiğe çıkabilir misin?
  5. R

Enerji Tasarruflu Ampuller İçin Uyarı !...

Ynt: Enerji Tasarruflu Ampuller İçin Uyarı !... Ledli lambalardan dün aldım ve odama taktım. Verdiği ışık çok yetersiz. Bu nedenle okuma lambası olarak kullanmaya karar verdim. Tasarruflu lambalara geri dönersek, 8 yıl garanti felan yazıyor üzerinde ancak bir yıl geçmeden kullanılmaz hale gelen...
  6. R

Ağaç Dikelim

Ynt: Ağaç Dikelim Geçtiğimiz nisandan beri acaba fidanlığınız ne durumda, acaba baharda nasıl olacak :) Merakla bahar fotoğraflarınızı bekliyoruz ...
  7. R

Gezenbilir Abant - Safranbolu Fotoğraf Gezisi (03-04 Aralık 2011)

Ynt: Gezenbilir Abant-Safranbolu Fotoğraf Gezisi(03-04 Aralık 2011) Boludan, Ankaradan, Bursadan, Eskişehirden veya diğer illerden katılmak isteyenler programın neresine nasıl dahil olabilirler ya da öncelikle dahil olabilirler mi acaba ?
  8. R

Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km Döndüğünüzde bir organizasyon olsa da gerçekten sizi canlı canlı dinlesek, deneyimlerinizden faydalansak :) Umarım sağ salim, güzel anılarla dönersiniz...
  9. R

Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan

Ynt: Gönüllü Sadelik; Sade Yaşam ve Karavan Ya memur olsan ne yapacaksın! Yaptığın işle değil de işe kaçta gelip kaçta gittiğinle ilgilenen amirler ve onlara bunu öğreten sistemle! Fiziki olarak bulunduğun bir yerde bile seni yok sayanların olduğu bir ülkede fiziken orada olmadan bu şekilde iş...
  10. R

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Tanışma günü değil de bol bol yeme günüydü valla :) İnsanların isminden çok yiyeceklerin bolluğu kaldı aklımda :)
  11. R

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Merhaba Selim hocam, sucuk ekmek yemenin hakkını veriyosun demek ki :)) bizim gibi ucundan ucundan yemek doğru değildir belki de, keşke senin gibi iştahlı iştahlı yiyebilsek biz de :) Yüzünüzü azcık da olsa...
  12. R

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Bunlar da sonuncular. Demin altı ay dediğime bakmayın :) 4 ay geçti etkinlikten bu yana :))
  13. R

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) ...
  14. R

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) ...devam...
  15. R

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Merhaba tekrar! Üzerinden altı ay geçen etkinlikte çekilmiş ancak buraya konulmamış bir kaç fotoğraf daha vardı. Hem 6 ay öncesini hatırlatmak, hem de o soğukta bir araya gelmeyi başarmış insanların, sıcak havalara...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR