rasmoky kullanıcısının son içeriği

1. rasmoky

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

Çok teşekkürler yanıt için, o zaman Antalya'da iyi bir usta arayayım ben en iyisi :)
  2. rasmoky

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

Merhabalar, Konuyu hortlatmak olacak ama malumunuz yaz geldi ve iki köpek, bir çocuk, hanım, ben derken buzdolabı ihtiyacımız çıktı ortaya. Elimde motoru çalışan ama hem dışı hem de içi kullanılacak durumda olmayan (en azında benim için) ATOM ELEKTRİK ELEKTRONİK İMALAT TAMİR İLETİŞİM İÇ VE DIŞ...
  3. rasmoky

Başkurt Marka Isıtıcı

Sokmeme karari aldim ben de. Tesekkurler tavsiye icin.
  4. rasmoky

Motokaravan Koltuk Sorunsali

Tesekkurler cevap icin. İsin daha da ilginci istersen 8 kisilik ytak koy aac mutlaka 1+1 olmaliymis. Bakalim artik 3 haftaya TUV ve TSE sobrasi detaylıca yazacagim basima neler geldigini.
  5. rasmoky

Acil Yardım Lütfen! Tse Ile Sıkıntı Yaşıyorum.

Maalesef ben de su anda bu asamalardayim, bir de Angalya'da oldugum icin iyi ce bilgisizlikle bogusuyorum. Biri diyor aracta dus olmali, biri diyor ne gerek var gercekten sasirmis duumdayim. Bir de koltuk davasi cikti ki sormayin gitsin. Arac orjinal 2+1 koltukli ama ktavan 1+1 olabilirmis mis...
  6. rasmoky

Motokaravan Koltuk Sorunsali

Merhabalar. Bir süre once 2005 model Fiat Ducato 2.8jti 12m3 bir arac edindim. İc dozaynini ihtiyacim olan sekilde tasarladım ve izolasyon ve kaplama islemlerini bitirdim. Tabii ki her bu ise yeni baslayan gibi benim de tikandigim noktalar oldu. Bunlarin basinda aactaki koltuk sayisi...
  7. rasmoky

Motokaravan Için Havalandırma Tavsiyesi

Antalya'da yasayan biri olarak soyleyeyim. Hava golgede 50 derece olunca klimasiz yolculuk etmek biraz zor oluyor. Ozellikle de 2,5 yasinda biri ve 2 tane kopek ile geziyorsaniz. Gece seyahat etmek de bir cozum olabilir belki ama sartlar her zaman uygun olmuyor maalesef. Umarim bir nebze cevap...
  8. rasmoky

Karavanda Mobilya Yapımı Için En Uygun Malzeme

Merhabalar, ben de kavak konta yapmaya karar verdim fakat kalinliklar konusunda maalesef netlesemedim. Maksimum guney sahillerinde 1 haftalik tatiller yapacak bir camper yapmayi planliyorum ( ducato 2.8 jti). Sizce yan duvarlar ve tavan 4mm, zemin icin 15mm uygun mudur? Aracin izolasyonu, nem...
  9. rasmoky

Başkurt Marka Isıtıcı

Cok mantikli. Hemen deneyecegim. Maalesef henuz hic bir islem yapamadim, hem Antalya sıcağı hem de bel fıtığı. Ama bu gun araci kaldırıp dediginiz sekilde yapacagim. Cok cok tesekkurler cevap icin.
  10. rasmoky

Başkurt Marka Isıtıcı

Tesekkurler cevaplar icin. Öncelikle bi söküm işlemini bitireyim ve araca başlayayım o vakit.
  11. rasmoky

Başkurt Marka Isıtıcı

Cok tesekkurler, saniyorum ki arac hareket halinde degilken pek de bir avantaji yok bu tip kaloriferlerin. Bu nedenle de pek tutasim yok elimde acikcasi. Bir de aracta halihazirda Safkar Air conditioner mevcut ve Antalya'da yasadigim da dusunulurse max -5 gorecegim. Tabii ki bunlar...
  12. rasmoky

Başkurt Marka Isıtıcı

Öncelikle herkese merhaba. Bir hafta önce bir ambulans cikmasi fiat ducato 2.8 jti edindim. Benim icin motor ve dirilik önemli idi ve ikisini de denk gelince giristim bir işe. Hoş o bütün aksami sökerken biraz küfretsem de kendime sonuc olarak ailecek yapilacak geziler ve donusturme...
  13. rasmoky

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, uzun suredir takipteyim aslında burayı, en sonunda ben de bir minibus aldım ve yavaş yavaş yapmaya başladım. Hoş devlet çıkması bir ambulans oldugu icin biraz zaman alacak sökmek ama vakit var. Antalya'dan katılıyorum yarışmaya :) Saygılar herkese.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri