rawell kullanıcısının son içeriği

1. rawell

İsviçre'de Kamp Yaptık, İtalya'yı Ziyaret Ettik

Almanya'da yaşıyoruz, Kendi aracımızla Frankfurt'tan yola çıktık. İlk hedefimiz Paradiso Camping in Melano (Milano değil). Kamp alanına salı günü öğleden sonra ulaştık. Etrafı dağlarla çevrili Lugano Gölü kenarında güzel bir yer fakat anayola yakın olması sebebiyle çok sesliydi. Gölde yüzmek...
  2. rawell

İsviçre'de Kamp Yaptık, İtalya'yı Ziyaret Ettik

İsviçre'de konaklayarak İtalaya'yı günübirlik ziyaret ettik
  3. rawell

Kasetli Tuvaleti Olmayan M.karavan/karavan/camper Kullanıcıları

insanlara rahatsızlık vermekle alakalı çok şey söylenebilir ama buna değinmeyeceğim. karavanlar içinde mutfak barındırır ve yemek yapılır yemek yenir, yani karavanda tuvaletin olması mutfağın köşesinde bi yerde tuvalet barındırması gibi bir şey... küçük abdestten ötesini karavanda düşünmemek...
  4. rawell

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu maksat spor yapmak kondusyon kazanmaksa tek bsina tur yapmak daha iyi...3 gun once bisikletimle kayseriden avanosa gittim 1 gun cadir konaklama yaptim... urgup goreme ihlara vadisi yapmayida dusunuyordum ama tek basima canim sıkıldı ertesi gun dondum...
  5. rawell

Bisiklet

Ynt: Bisiklet cok ilginc bir bisilet bu tr bisikletlr satiliyormu aceba
  6. rawell

Sürüş Sırasında Çıkacak Sorunlar ve Pratik Çözümleri

Ynt: Sürüş Sırasında Çıkacak Sorunlar ve Pratik Çözümleri gunubirlik 35-40km kisa gezilerinizi eger medeniyetten uzak dag koyleri arasinda seyahat ederek yapiyorsaniz cok fazla su almaniza gerek yok cunki ulkemiz oldukca sulak illaki su bulursunuz ama geri donus yolunda tamamen tukenmis yokus...
  7. rawell

Kamplar için 3 Dakikada Pişen Makarna

evet biliyorum bu makarnayi turkiyede yok zannedersem... azerbaycanda yemiştim ilk defa ama rus menşeiliymiş ruslar cok yiyormus... içindeki yogun baharat nedeniyle kişin yeniyor... sabah bu makarnayla gune hem sıcak hemde enerjik baslarsaniz
  8. rawell

Sony Ericsson Aino için gps programi

arkadaslar internetten bir adet sony ericsson aino aldim... sonradan ogrendimki her navigasyon programini desteklemiyor onerilerinizi ve yardimlarini bekliyorum
  9. rawell

Sony Ericsson P900 GPS Harita Var Mıdır?

Ynt: Sony Ericsson P900 GPS Harita Var Mıdır? arkadaslar sony ericsson aino icin uygun bildiginiz gps programi varmi
  10. rawell

Yalıkavak'da bahar

Ynt: Yalıkavak'da bahar bolu/golcuk
  11. rawell

Kamp Yeri Seçimi

Ynt: Kamp Yeri Seçimi Herkese cok tesekkur edeim
  12. rawell

Gezenbilir Kayseri Grubu

Ynt: Gezenbilir Kayseri Grubu cektiğim resimlerden
  13. rawell

Gezenbilir Kayseri Grubu

Ynt: Gezenbilir Kayseri Grubu Adım ugur... dogada bulunmayi seviyorum ve yari profesyonel fotograf makinamla fotograf cekmeyi seviyorum cadır kampi ise bende ayri bir sevda. bir evolite birde nortface cadırım var:) trek aktivitelerinden haberim olsa koşa koşa gelirim;)
  14. rawell

Bolu abant kamp alanı?

Ynt: Bolu abant kamp alanı? abanta okadar cok gittimki sayamiyorum belki 20 belki 30 hic kamp yapmadım ama yapmayi duşunuyorum bilgiler icin tesekkurler
  15. rawell

Kamp Ateşi Isısını Çadırımıza Nasıl Taşırız ?

Ynt: Kamp Ateşi Isısını Çadırımıza Nasıl Taşırız ? polarla kapli sicak su tulumlari icindeki isi enerjisini daha dengeli ve azar azar ortama salacagi icin hem yakmayacak hemde cok daha uzun sure sicakligini muhafaza edecektir

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri