Rebelioussoul kullanıcısının son içeriği

1. Rebelioussoul

Satilik 2001 Td5 195 Binde

5.9 la takas dusunurmusunuz
  2. Rebelioussoul

5.9 A Alternatif Arıyorum...

Evet 464489811 ilan numaram sahibinden de
  3. Rebelioussoul

Evet 464489811 ilan numaram sahibinden de
  4. Rebelioussoul

Grand Chrokee 5.9 Umla Takas Isteyen....

Tesekkur ederim daha kucuk birsey dusunuyorum
  5. Rebelioussoul

Grand Chrokee 5.9 Umla Takas Isteyen....

Merhabalar ben aracımı bundan ortalama 4 ay önce aldım . Birine güvendim ve detaylı baktırmadan hemen satın aldım . o günden bu güne ortalama 15 bin para harcadım. Aldığım adam amfisine kadar sökmüş tabi benim haberim yok. neyse araçta yapılmayan hiç bir şey kalmadı. Araca 2017 model deseniz...
  6. Rebelioussoul

Merhabalar ben aracımı bundan ortalama 4 ay önce aldım . Birine güvendim ve detaylı baktırmadan hemen satın aldım . o günden bu güne ortalama 15 bin para harcadım. Aldığım adam amfisine kadar sökmüş tabi benim haberim yok. neyse araçta yapılmayan hiç bir şey kalmadı. Araca 2017 model deseniz...
  7. Rebelioussoul

Doğa Demek Zengİnİşİ Demekmİdİr....

Tesekkurler aciklayici yorumunuz icin iste bende aracimla hafif kirmadan dokmeden hafif arazi gezilerine katilmak istiyorum
  8. Rebelioussoul

Bakış açınıza saygı duyuyorum yanlış düşündüğümü düşünmüyorum herkesin fikri görecelidir. Ben birilerini eleştirmek için bu yazıyı yazmadım sadece fikirlerimi paylaştım. Ama ağaç kesmek kötüdür ve emin olun ağaç kesmeden de bişeyler yapılabilir. Ama insanoğlu 1 ev le yetinmeyip 10 olsun derse...
  9. Rebelioussoul

Belki saçma gelecek sizlere ama etrafımda off road la uğraşan bir kaç insan var ve bunlarda garip bir bastırılmamış havalı hal var. Ben bunu anlayamıyorum. Doğa demek zengin uğraşı demek anlamına gelmemeli diye düşünüyorum. Dağdaki çoban da yayladaki arıcıda aslında doğaya hizmet eden gerçek...
  10. Rebelioussoul

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Bilmiyorum doğru yeremi yazdım ama ben Gökhan. Eğitim sektöründeyim. İşim kalabalıkla insanla yapılan bir iş. Sanırım bu yüzden dağlar taşlar benim aşkım olmuş durumda. Hafif doğa gezilerine bende katılmak isterim herkese merhaba..
  11. Rebelioussoul

HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN......

HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN......
  12. Rebelioussoul

Istanbul Civarında Hafif Off-road Gezisi

Herkese merhaba ben de yeni katildim foruma benimde bir 98 5.9 um var bu tarz gezilere katilmak istiyorum numaram 0534 064 58 90 cok fazla bilgim yok beni de dahil ederseniz sevinirim aracim off road donanimli degil fakat daha klasik ama hafif gezilerde yer almayi isterim saygilar Gokhan Bircan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri