recepozkan61 kullanıcısının son içeriği

1. recepozkan61

2015-16 Off Road Için En Iyi Pick Up

Dmax bakabilirsin e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. recepozkan61

En İyi Çift Kabin Pick-Up Hangisi?

Yeni kasa Dmax ful paketin manuel olanını kullanıyorum. Araç gerçekten başarılı. Evet bana kalırsa diff lock olmayışı hatrı sayılır bir eksiklik. Onun dışında offroad olarak bakarsak araç bu iş için biraz uzun. Köy yolunda giderken tek sıkıntımız virajlar oluyor dingil mesefasi uzun olduğundan...
  3. recepozkan61

Defender Almayi Düşünüyorum

Teşekkür ederim tavsiyeniz benim için altın değerindedir D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. recepozkan61

Defender Arayışım Başladı

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. recepozkan61

Görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum. Peki defenderlarda aks kesme probleminden bahsettiler. Bu konuda bir bilginiz var mı D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. recepozkan61

1990 Land Rover Defender 90 2.5 TD 49.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 241979028 arkadaşlar zahmet olmazsa şu ilandaki araç hakkındaki görüşlerinizi de almak isterim. Teşekkürler...
  7. recepozkan61

Defender Almayi Düşünüyorum

1990 Land Rover Defender 90 2.5 TD 49.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 241979028 Arkadaşlar abilerim kardeşlerim herkese iyi akşamlar. Bir off-road tutkunu olarak iyi bir makine arayışındayım buyüzden ilandan ilana geziyoruz. İlandaki araba ilgimi çekti fakat çevremdekiler bana genel...
  8. recepozkan61

KİA Ceres

Umarım müşteri bulursunuz. Böyle arabaların kıymeti bilinmiyor maalesef. Şuan ben de Isuzu dmax vcross kullanıyorum ancak arazi de kia gibi özgür değilim sanki ama hem asfalt hem arazide aracıma toz kondurtmam D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. recepozkan61

KİA Ceres

Elinize emeğinize sağlık. Bir dönem aynı araçtan elime geçmişti. 4 ileri 4x4. Araç keyfe keder geri vitese girmezdi ama başka da sıkıntısı yoktu. Gerçekten bir çok arazi aracını aratmayacak bir araç. İyi günler de kullanın D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. recepozkan61

Soğuk Havalarda Donan Kapı Kilidi

Arkadaşlar çözüm ararken bulduğum yöntemi paylaşmak isterim. Kapı fitillerine bir pamuk yardımıyla yağ sürmek ya da bir fırça yardımıyla vazelin sürmek. Denedim ve herhangi bir donma olmadı umarım faydalı olur D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. recepozkan61

Çekme Karavanda Dengeli Yük Dağılımı Nasıl Yapılmalı?

Karavandaki yük dağılımı önemli. Karavandaki yük ne kadar arkada olursa aracjnızın kıçını o kadar yukarı basacaktır karavan e aracınızın arkası da boş olduğundan buna ıldukça müsait. Bana kalırsa ya Karavandaki yükün çoğunu olabildiğince çeki demirine yakın tutun, böylece aracınızın arkası da...
  12. recepozkan61

2005 Suzuki Grand Vitara 2,0 Otm Düzeltme Ve Ilave Çalışmaları

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Allah kaza bela vermesin maaşallah D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. recepozkan61

Bu Da Bizim Canavar

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. recepozkan61

Bu Da Bizim Canavar

15. recepozkan61

Bu Da Bizim Canavar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri