rhytmix kullanıcısının son içeriği

1. rhytmix

Alınık Santiago 1200 Ve Takoz

Aracımdaki cb telsiz için Sintel Santiago 1200 ve güçlendirici (takoz) arıyorum.
  2. rhytmix

Cb Telsiz Montajı

Koskoca Ankarada bi yardımcı lacak arkadaş yokmu ? Bende telsiz ve anten aldım ama verim alamadım. Tanışıp görüşebileceğimiz yardımcı olabilecek tecrübeli bir arkadaş lazım CB mobil konusunda :)
  3. rhytmix

Cb Telsiz Montajı

Banada lazım.. En azından SWR ayarı için
  4. rhytmix

Albrecht 6110 Cb Halk Bandı Telsiz

Arkadaşlar offroad aracıma başlangıç için bu cihazı düşünüyorum. Kullanan varmıdır? Ve buna uygun bir manyetik cb anten düşünüyorum.Bikaç sorum olacak. Her cb manyetik dipli anten buna uygunmudur? Manyetik dipli antene de swr ayarı gereklimidir? Teşekkürler
  5. rhytmix

Galloper 2.5 Td Yedek Parça!

Bende var,ama vermem...
  6. rhytmix

Ankara Pajero Sahibi Arkadaş Aranıyor..

Arabayı aldığımda motor yağı filtreler ve şanzıman yağı değişmişti. Acaba diyorum egzozmu tıkalı.ilk aldığımda manifolt contası kaçırıyordu değişti,belkide egzoz tıkalı patlattı contayı.şimdide motoru sıkıştırıyo olabilir Montero cu arkadaşım ankaradasın galiba,tanışalım isterim..
  7. rhytmix

Cevaplar için teşekkür ederim. 2.8 td 5 kapı 99 otomatikl bi araç aldım ama bi sorum olacak. araç düşük hızlarda iyi fakat 70 80 giderken ani hızlanma gerektiğinde gaza basınca motor devri yükseliyor fakat araba yavaş hızlanıyor. 2.8 td motorun kafasını dikip yürümesi gerekmezmi.
  8. rhytmix

Yokmu ya hiç Ankara da pajero sahibi.. İki sohbet edip bilgi alıcamız..
  9. rhytmix

Arkadaşlar binek aracımı satıp 4x4 bir araç almak istiyorum,ve pajero da karar kıldım.Ankarada Pajerosu olan sohbet edebileceğimiz bir arkadaşla tanışmak uygun bi zamanda konu hakkında sohbet etmek ve bilgi almak istiyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri