Riderontheroad kullanıcısının son içeriği

1. Riderontheroad

Satılık Suzuki Gsx-r 1300 Hayabusa..

Detaylı bilgi için; İlan No: 62009262 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-takasli-sorunsuz-62009262/detay/
  2. Riderontheroad

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoşgeldiniz,Malesef memleketimin yaşam mücadelesi seneleri alıp götürüyor..Umarım tez vakitte isteğinize kavuşursunuz..
  3. Riderontheroad

Bir Enduro gezisi daha: Sazlibosna Göleti

Ynt: Bir Enduro gezisi daha: Sazlibosna Göleti Aynen,ama ilk motorsikletimle:D
  4. Riderontheroad

Motorsiklette Çakmaklık Projem

Ynt: Motorsiklette Çakmaklık Projem Gayette güzel olmuş,hortlakmaktan ziyade faydalı olur..
  5. Riderontheroad

TurkeyRunJuly2011

Ynt: TurkeyRunJuly2011 Grur verici bir gezi,çokta faydalı..Maşallah,kısmetse bu sene bende Çanakkaleye şehitlerimizi anmaya gidicem..
  6. Riderontheroad

Boydan Boya Karadeniz 2009

Ynt: Boydan Boya Karadeniz 2009 Bir Giresunlu olarak grur duydum..Çok güzel gezi olmuş bileğinize sağlık..
  7. Riderontheroad

İstikamet Sinop

Ynt: İstikamet Sinop Maşallah harika bir gezi olmuş,Sinopta cennet gibidir..
  8. Riderontheroad

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorum ve ben Evet Fazer çok agresiftir..Çok kullandım halende özlüyorum..Kıymetini bilin ihtiyaç olmadığı sürece değiştirilcek motorsiklet değildir..Tekrarda hoşgeldiniz..
  9. Riderontheroad

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Herkese selamlar,hoşgeldiniz..
  10. Riderontheroad

Yedigöller Gezimiz ( Kar ve Yedigöller) 29/01/12

Ynt: Yedigöller Gezimiz ( Kar ve Yedigöller) 29/01/12 Zaten mekan cennet gibi..Hele bu karda daha bir bakir görünüyor..Paylaşım için teşekkürler..
  11. Riderontheroad

29.01.2012 Kemerburgaz Gezimizin Görselleri

Ynt: 29.01.2012 Kemerburgaz Gezimizin Görselleri Çok güzel kareler,allah daim etsin..
  12. Riderontheroad

07/01/2012 SAKARYA HENDEK ÇİĞDEM YAYLASI

Ynt: 07/01/2012 SAKARYA HENDEK ÇİĞDEM YAYLASI Çok güzel,paylaşım için elinize sağlık..
  13. Riderontheroad

29/01/12 şile-incirliboğaz

Ynt: 29/01/12 şile-incirliboğaz Maşallah,güzel gezi güzel paylaşım..Allah daim etsin..
  14. Riderontheroad

Windsurf

Ynt: Windsurf Kısmetse bende bu yaz başlıyorum,İstanbul,B.çekmeceye yeni taşındım..Burada bu imaknın olması güzel bisikletime binip gideceğim mesafede..İlk deneyimlerimi paylaşacaşım sizlerle..Herkese selamlar..
  15. Riderontheroad

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Hoşgeldiniz Erdinç bey,umarım sizde hayalinize kavuşursunuz..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri