Rizeli5334 kullanıcısının son içeriği

1. Rizeli5334

Yardımınıza Ihtiyacım Var!

Arkadaşlar merhaba, samurainin şoför üstü açık olan yere yağmurdan ve rüzgardan korumak için fazla masraflı olmamak şartıyla neler yapılabilir ?
  2. Rizeli5334

Şanziman Ötme Sorunu Çok Acİl Yardim Lütfen

3.800 tl çok yüksek bir rakam değil mi ? Şanzımanı indirip 6 adet bilyayı değiştirdik ses daha net hale geldi. Piriz direkte değişti kesilmedi yani.. debriyaja basınca gram ses yok motor sesinden başka.. gaz verikçe artıyor ses. İnce viyak viyak bağırıyor şanzımanın oralardan geldiğine eminim
  3. Rizeli5334

Teşekkür ederim en kısa zamanda gideceğim. Ümraniyeye asla sokmam aracımı daha..
  4. Rizeli5334

Samurai Sanziman Ses Problemi Yardim

Merhaba, benim samuda da ötme problemi var. Baskı bakatayı değiştirdim devriyaj bilyasıda değişti. Ondan sonra şanzımancıya gittim şanzıman bilyaları dedi! İndirdik toplam 6 adet bilyayı değiştirdik geri taktık çok heyecanlı bir şekilde marşa bastım ötme daha netleşti benim bütün moralim sıfıra...
  5. Rizeli5334

Benzİnde Çalişmama Sorunu

Arkadaşlar merhaba, 93 model samurai sahibiyim. Aracımın karbüratörünü değiştirdim (2.000 motor ford granada koydum) benzinde çalışmamaya başladı. Önceki orijinal karbüratöründede çok geç çalışıyordu. Ben benzin otomatiğine gelen hortumları temizlettim ve otomatikten karbüratöre giden hortuma...
  6. Rizeli5334

Samuraİ Branda Çok Acİl

Arkadaşlar merhaba, 93 model Suzuki Samurai aracım için arka branda ve ön şoför üstü branda lazım nasıl bulabilirim acil yardımcı olursanız sevinirim. Soğuklar ve yağışlar başladı halimi anlayın lütfen :)
  7. Rizeli5334

MAKASLI SAMURAİ YÜKSELTME ŞEKİLLERİ NELERDİR.?

Bende samurai makaslarına kavis verdirmeyi düşünüyorum gerçektende 5-5 ay sonra eski haline dönüyor mu ? Ya da en garanti olanı dingilin üzerine almak mı ?
  8. Rizeli5334

Arkadaşlar merhaba, 93 model suzuki samurai 1.3 sahibiyim şanzıman ötme problemi yaşıyordum (ayağımı debriyajdan çekince uğultu sesi, debriyaja basınca tamamen kesiliyor) araca yaptıklarımı anlatayım ( baskı balata değişti, bilyesi değişti, şanzımanı indirttim bütün bilyeleri değişti ses ARTTI...
  9. Rizeli5334

Samuraİ Karbüratör Problemİ

Selam arkadaşlar, SAMURAİ aracıma DOĞAN karbüratörü taksam ne olur ? Veya hangi aracın karbüratörü takılmalı ? Çekiş problemi yaşıyorum acil yrdım ederseniz sevinirim
  10. Rizeli5334

Hiz Problemİ Rampada Bayilma Geç Hizlanma

Selam arkadaşlar, aracım 93 model samurai 1.3 aracımdaki hızdan şikayetçiyim araç giderken zorlanıyor kaptırıyorum 3-4-5 hafif rampa gelsin hemen hız düşüyor gaz yemiyor 2. Vitese düştüğüm yerler bile oluyor. Arabamın distribütörü arızalıydı elektronikti usta bunu platinliye çevirdi çalışmaso...
  11. Rizeli5334

Dİstrİbütör Arizasi

Selam arkadaşlar, 93 model suzuki samurai sahibiyim. Aracımdaki hız problemini çözemedim bir türlü. Distribütör arızalıydı araç gitmiyordu neredeyse. Ustanın biri üzerindeki arızalı distribütörün içini başka distribütörün parçasıyla platinleye çevirdi. Aracın hızı birazcık düzeldi. Ama...
  12. Rizeli5334

Makasli Samuraİ Yayliya Çevrİlİr Mİ ?

Merhaba arkadaşlar. 93 model 1.3 samurai sahibiyim. Aracın makası canımı sıkmaya başladı en ufak çukurda küt diye oturması zıplaması. Ya bir sorun var ya da bu makaslı modelleri hep aynı bilemiyorum! Bunu yaylı sisteme çeviriyorlar mı maliyeti ne olur fikri olan var mı ?
  13. Rizeli5334

Samurai Sj413 Kalorifer Isıtmıyor!

Aracım yağ da yakıyor sanırım. Egzozdan çok gaza basınca mavi duman geliyor aşırı değil az geliyor. Fakat motora yağ koyduğumuz kapağı açınca üfleme yok. Yağ çubuğunu çekince de gelen birşey yok. Sadece egzozdan geliyor bazen de sabah ilk çalıştırırken mavi duman atıyor. Son üç gündür de arcım...
  14. Rizeli5334

Samurai Sj413 Kalorifer Isıtmıyor!

Evet birinci vitesle çıkmak istediğim rampa bayağı dikti. Araziye alınca keçi gibi çıkıyor. Hafif tatlı bir rampa olsun birinci vitesle kalkıyorum malum ikiye atıcam bayılıyor bana bu hiç normal gelmedi. Düz yoldada hemen toparlamıyor baygın kalkıyor araba. Yarın karbüratörü sökücem bakalım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR