RUSTEL kullanıcısının son içeriği

1. RUSTEL

04 Wj Günlüğü

Üstad merhaba, Öncelikle hayırlı olsun :) Yanılmıyorsam bu araç İzmir'de CEM diye bir galerideydi. Bende de 2003 model 2.7 CRD var. Bazen malum siteye girip fiyat kontrolü yapıyordum Oradan hatırladım. Aracı 1 yıldır kullanıyorum. Genel olarak başarılı araçlar bence, keyfini çıkar. Aldığımdan...
  2. RUSTEL

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba 2003 model 2.7 CRD wj kasa aracım var. beni de eklerseniz sevinirim. Rahmi Üstel, GSM 532 492 01 82
  3. RUSTEL

Land Rover Discovery Iı 4.0 V8 Hak

Merhaba,1-2 defa LAND ROVER DİSCOVERY II için niyetlendim. Hatta bir araç ile pazarlık yapıp ekspertize götürdüm. İlgilendiğim araç fazla km yapmamış temiz bir araçtı. 120.000km bandındaydı. (benzinli V8). Ancak motor bloğunda su sızması vardı. Contadan kaynaklı olabilir dediler. Sonra masraf...
  4. RUSTEL

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

Herkese paylaşımları için teşekkürler:) kullanıcı yorumlarından anladığım kadarı ile araban iyiyse, kendini ve arabanı sınırlarını biliyorsan sorun yaşamazsın. Dikkat edilecekler arabanın km'si değil bakım durumu.peki o zaman son sorum 2 elde bu araçlardan alırken nelere dikkat etmem gerekir...
  5. RUSTEL

Bilgiler için teşekkürler. Uzun zamandır wj'ler ilgimi çekiyor.yakıt konusunda km'de 50 kuruşa kadar sorun yok . genelde 45 kuruş falan diyorlar:) bu araçlar da beni en çok düşündüren km ve güvenlik. İlanda olan araçlar hep düşük model tabii üretim yılları ile alakalı ama km'lerde almış başını...
  6. RUSTEL

merhaba, forumda ki yorumları okuduğumda grand Cherokee 4.7 'nin 1999 ile 2000 model yılları arasında üretilenlerinde savrulma problemi olduğu ve hararet sorunu olduğu konusunda yorumlar okudum. Bu araçları kullanan ve konu hakkında bilgi paylaşımı yapabileceklere şimdiden teşekkürler:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri