s_doganturk kullanıcısının son içeriği

1. s_doganturk

Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..!

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! Ben dah öncede stiker isteğimi ve adresimi vermiştim ama sanırım atlandı yada unutuldu. Elinizde kaldıysa 1 adet stiker gönderebilirseniz sevinirim. Şükrü Doğantürk Bizimkent sitsi B4-07/B blok D:35 Beylikdüzü-İstanbul Teşekkürler..
  2. s_doganturk

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! Sedat bey merhaba Bana logo gönderebilirmisiniz s_doganturk@hotmail.com
  3. s_doganturk

Ynt: Sticker'i Olmayan Arkadaşların Dikkatine..! Stikerler basıldığında banada 1 adet karavan 1 adet araba için yollamanızı rica ediyorum. Şükrü Doğantürk Bizimkent sitesi B4-07/B blok D:35 Beylikdüzü-İstanbul
  4. s_doganturk

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-karoser-ust-yapi-en-uygun-fiyatlara-en-iyi-hizmet-ve-kaliteli-urun-hizmeti-84387577/detay Pardon linki yanlış koymuşum. Doğrusu burdaki.
  5. s_doganturk

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım...
  6. s_doganturk

Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler

Ynt: Karavan - Camper Yaparken Gerekli Malzemeler Atilla bey merhaba Bende maili veriyorum malzeme dosyası ile iç dizayn dosyasını rica ediyorum. Size zahmet olacak. Teşekkür ediyorum. Şükrü Doğantürk s_doganturk@hotmail.com
  7. s_doganturk

Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 )

Ynt: Yeni Kamp Aracım ( Hymer Camp 51 ) Levent bey çok beğendim. Allah kazasız belasız mutlu geziler nasip etsin inşallah. Darısı başıma :)
  8. s_doganturk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Çok Teşekkür ederim levent bey ve Eses bey. Bendende selam olsun. Siteyi izliyorum. kendi Kamperini yapanları takip ediyorum. Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Benim ilk bebeğim olacak inşallah..
  9. s_doganturk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Teşekkür ederim seyyah54
  10. s_doganturk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Halil beye, Cavid beye, Seyfettin hocama, Rıfat beye ve Bekir Kemal beye teşekkür ediyorum. Bende Kervana katılmak için camper tipi bir karavan yapıcam veya yaptırıcam. Biraz kendimden bahsedeyim uzun yıllar muhasebe mesleğinde eskidikten sonra 50 yaşımda bu...
  11. s_doganturk

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba Doğa dostları Bende artık kendim için birşeyler yapma yaşıma geldim :) ve aranıza katılmaya karar verdim. Banada yer varmı acabaaaa :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,472
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri